WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Działania marketingowe wokół walki Popek & Pudzian pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Działania marketingowe wokół walki Popek & Pudzian pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

21.11.2016, godz. 15:00
Działania marketingowe wokół walki Popek & Pudzian pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego
foto: Materiały prasowe

W tym tygodniu nasz ekspert od wizerunku, którym jest przebojowy Adrian Zalewski — manager ds. organizacji, tworzenia wizerunku i zarządzania, ocenia działania marketingowe wokół walki Popek & Pudzian.

Wkrótce dojdzie do elektryzującego pojedynku, na który czekają wszyscy kibice w Polsce. Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Pawłem "Monsterem Popkiem" Rakiem na gali KSW 37 w krakowskiej Tauron Arenie. To starcie, na które wszyscy czekamy, jest jedną z najgłośniejszych walk, do jakich dojdzie w polskim MMA. Gala KSW 37, która odbędzie się 3 grudnia, na niemal miesiąc czasu przed wydarzeniem pobiła rekord sprzedaży biletów, zapełniając największą halę w Polsce - Tauron Arenę w Krakowie. Galę KSW 37 będzie pokazywana w płatnym systemie Pay-Per-View. Wykupienie dostępu do imprezy będzie kosztowało tradycyjnie 40 zł. Galę będzie można obejrzeć na platformie Cyfrowego Polsatu, w aplikacji IPLA oraz na stronie Kswmma.com. Relacja z tego wydarzenia także na Sport.se.pl.

- Marketing budowany wokół walki jest bardzo dobry. Intensywność i sposób eksponowania przekazu jest na dobrym poziomie. Dobrze budowane jest napięcie wokół starcia zawodników. Media w odpowiedni sposób eksponują to wydarzenie. Wciąż wokół tej walki coś się dzieje. Sam pomysł na walkę okazał się dużym sukcesem, ponieważ wzbudził bardzo duże zainteresowanie. Myślę, że padnie rekord oglądalności KSW - powiedział Adrian Zalewski.

Sport.se.pl zaprasza na relację LIVE z tego wydarzenia.

Zobacz: Powracający Idol pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Przeczytaj też: Kanał TVP ABC pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Źródło: Michał Kozłowski
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: