WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Dzięki temu twoje stylizacje zawsze będą udane!

Dzięki temu twoje stylizacje zawsze będą udane!

24.10.2016, godz. 10:00
stylizacja
foto: Materiały prasowe

Wystarczy,że będziesz przestrzegać trzech istotnych zasad każdego dnia, gdy planujesz swój strój, a nigdy nie zaliczysz modowej wpadki. Odpowiednie zestawianie ze sobą ubrań, wyraziste dodatki sprawią, ze będziesz wyglądać modnie i gustownie.

Zastanawiasz się, czym kierują się fashionistki podczas dobierania swoich ubrań? Nie wiesz co zrobić, aby twoja stylizacja wyglądała fajnie? Okazuje się,że cała filozofia udanego ubioru tkwi w trzech zasadach. Przestrzegaj ich,a  nigdy nie zaliczysz modowej wpadki i kto wie - może staniesz się inspiracją dla koleżanek?

1. Przy tworzeniu każdej stylizacji należy pamiętać o zachowaniu proporcji sylwetki. Co to oznacza? Gdy decydujesz się na obcisłą i krótką mini, załóż do niej luźniejszą bluzkę, natomiast do szerokich jeansów wybierz obcisłą górę.

2. Łącz ze sobą najróżniejsze style - eleganckie części garderoby przełamuj akcentami sportowymi lub rockowymi.

3. Zawsze pamiętaj o drobnym detalu, który będzie jedyny w sowim rodzaju. Najlepiej taki, który będzie kojarzony z tobą. Może być to oryginalna torebka, kolczyki, ozdoba na głowę, a nawet wyrazisty kolor paznokci.

Zobacz: Sukienki z dzianiny są idealne na jesień i zimę. Zobacz, jakie sukienki wybierają gwiazdy

Przeczytaj też: Szaliki w kartę hitem sezonu! Wiemy, gdzie kupić najmodniejsze modele

Źródło: RIA NOVOSTI
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: