WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości dzieje się Egzamin gimnazjalny 2017 przecieki. Wyciekły arkusze CKE! Uwaga na wielkie oszustwo

Egzamin gimnazjalny 2017 przecieki. Wyciekły arkusze CKE! Uwaga na wielkie oszustwo

20.04.2017, godz. 07:20
Matura, egzamin z języka polskiego
Matura z języka polskiego foto: EAST NEWS

Egzamin gimnazjalny 2017. Już 19 kwietnia gimnazjaliści z 3. klas napiszą egzamin gimnazjalny - napierw rozwiążą testy z historii i z WOS-u, a potem rozwiążą zadania z języka polskiego. Kolejne dni to zmagania z matemtyką, przedmiotami przyrodniczymi oraz z testami z języka obcego. Tymczasem w sieci można znaleźć dużo informacji, z których wynika, że doszło do przecieku i arkusze z egzaminu gimnazjalnego 2017 są już dostępne. Jaka jest prawda?

Egzamin gimnazjalny 2017. Wielkimi krokami zbliża się egzamin gimnazjalny 2017 - już 19 kwietnia uczniowie napiszą test z części humanistycznej, 20 kwietnia z części matematyczno-przyrodniczej, a 21 kwietnia z języka obcego. Co w tym roku znajdzie się na egzaminie gimnazjalnym 2017? Jakie pytania mogą się pojawić? Tego wszystkiego dowiemy się już jutro, kiedy uczniowie skończą pisać test. Pamiętajcie, że na SE.pl znajdziecie relację z egzaminu gimnazjalnego 2017. Tymczasem w sieci już teraz pojawiają się oferty oszustów, którzy twierdzą, że posiadają arkusze. Uważajcie, to zwykłe wyłudzenie pieniędzy.  Najczęściej w fałszywych arkuszach znajdują się testy z poprzednich lat bądź wymieszane zadania z egzaminów gimnazjalnych sprzed kilku lat. Gdyby okazało się, że faktycznie doszło do przecieku, egzamin gimnazjalny musiałby zostać powtórzony.

Drodzy uczniowie! Pamiętajcie, że ściskamy za Was kciuki!

Czytaj: Egzamin gimnazjalny 2017 matematyka. Sprawdź pierwsze przecieki!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: