WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Elżbieta Romanowska powinna "wydawać mniej pieniędzy na jedzenie, a wiecej na stylistę" - komentuje Daniel Jacob Dali

Elżbieta Romanowska powinna "wydawać mniej pieniędzy na jedzenie, a wiecej na stylistę" - komentuje Daniel Jacob Dali

21.11.2016, godz. 13:00
Elżbieta Romanowska powinna wydawać mniej pieniędzy na jedzenie, a wiecej na stylistę - komentuje Daniel Jacob Dali
foto: AKPA

Daniel Jacob Dali (31 l.), polski projektant rezydujący na Ibizie, specjalnie dla Se.pl ocenił styl Elżbiety Romanowskiej. Projektant ostro skrytykował stylizacje utalentowanej aktorki. Przeczytaj najnowszy felieton Daliego!

- Elżbieta Romanowska to bardzo dobra aktorka. Wcieliła się w wiele ról i wychodzi jej to rewelacyjnie. Niestety,  tego samego nie mogę powiedzieć o jej stylizacjach. Jest wręcz zupełnie odwrotnie. To, że Romanowska walczy od lat z ogromną nadwagą nie jest żadną tajemnicą. Oczywiście nadwaga nie stanowi żadnego problemu, aby być modnym i stylowym. Jest tylko kilka zasad, których należy przestrzegać, aby było dobrze. Niestety, żadnej z nich aktorka nie wcieliła w życie. Jej stylizacje podkreślają tuszę w sposób zupełnie nieapetyczny dla oka. Prześwitujące koronkowe dodatki czy ogromne dekolty, z których wylewa się jej biust, są mało seksowne i na pewno nie mają nic wspólnego ze stylem i modą. Aktorka o blond włosach niczym "wielka kopia Marilyn Monroe" jest atrakcyjną i ładną kobietą - tego nie można jej ująć. Jedynie robi sobie sama wizualną krzywdę przez fatalne obcisłe stylizacje czy ogromne dodatki w postaci biżuterii, które optycznie dodają jej kilogramów. Tu rada prosta i jedna: "mniej pieniędzy wydanych na jedzenie, a wiecej na stylistę" - skomentował Daniel Jacob Dali.

Zobacz: Katarzyna Stankiewicz brylantem w polskiej muzyce oraz modzie! Ocenia Daniel Jacob Dali

Przeczytaj też: Nergal to "elegancki drań". Styl Adama Darskiego ocenia Daniel Jacob Dali

Źródło: Adrian Nychnerewicz
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: