WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości dzieje się Ewa Chodakowska zaliczyła modową wpadkę na ślubie Rozenek i Majdana! Ocenia Daniel Jacob Dali

Ewa Chodakowska zaliczyła modową wpadkę na ślubie Rozenek i Majdana! Ocenia Daniel Jacob Dali

12.09.2016, godz. 13:30
ewa chodakowska na ślubie rozenek i majdana
foto: AKPA

Daniel Jacob Dali (31 l.), polski projektant rezydujący na Ibizie, specjalnie dla Se.pl ocenił stylizację Ewy Chodakowskiej ze ślubu Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Niestety, zdaniem projektanta, trenerka fitness zaliczyła modową wpadkę!

- W Polsce jest niewiele tak pięknych, zadbanych i zgrabnych ciał, jak instruktorki Ewy Chodakowskiej. Trenerka motywuje tysiące kobiet, ale również i mężczyzn do zdrowego trybu życia i regularnych ćwiczeń. Zmieniła niejedną sylwetkę. Ale czy na tak zadbanym ciele, jakim może pochwalić się Chodakowska, wszystko będzie dobrze wyglądać? Oczywiście tak, jeśli tylko jest odpowiednio dobrane kolorystycznie. Ewa Chodakowska już niejednokrotnie pojawiała się w cudownych kreacjach, w których wygladała naprawdę zjawiskowo. Oczywiście ważne jest też miejsce, w którym się pojawiała i w czym się prezentowała. I jak dla mnie, w ten weekend zaliczyła największą wpadkę modową w swojej karierze medialnej, pojawiając się w obcisłej bandażowej sukience marki Herve Leger na ślubie Majdana i Rozanek. Czy wygladała źle? Absolutnie nie! Ale to nie było odpowiednie miejsce, aby pokazywać się w tak seksownej kreacji na czyimś ślubie. Niestety, to nie koniec wpadek. Jej mąż zaprezentował się u jej boku w pomiętej białej koszuli, wyciągniętej ze spodni, bez krawatu i marynarki. A szkoda, bo mogli wyglądać całkiem inaczej. Mam nadzieję, że dla Ewy to nauczka na przyszłość. Ma dużo samodyscypliny, więc wierzę, że "poćwiczy" kilka razy przed lustrem rożne stylizacje i w przyszłości nie zaliczy jednej z gorszych wpadek modowych 2016 roku - ocenił Daniel Jacob Dali.

Zobacz: Styl Magdy Mołek oczami projektanta Daniela Jacoba Dali

Przeczytaj też: Sara Boruc jedną z najlepiej ubranych gwiazd! Ocenia Daniel Jacob Dali

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: