WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości dzieje się Ewa Kopacz, Joanna Senyszyn, Barbara Nowacka w czarnych stylizacjach popierają CZARNY PROTEST

Ewa Kopacz, Joanna Senyszyn, Barbara Nowacka w czarnych stylizacjach popierają CZARNY PROTEST

30.09.2016, godz. 18:00
Ewa Kopacz, Joanna Senyszyn, Barbara Nowacka w czarnych ubraniach popierają CZARNY PROTEST
foto: Twitter/Facebook/Instagram

Wiele kobiet ze świata polityki popiera Czarny Protest. Właśnie dlatego w serwisach społecznościowych pokazują swoje zdjęcia w czarnych stylizacjach. Zobacz, które posłanki dołączyły do akcji #czarnyprotest.

Danuta Huebner, Małgorzata Kidawa-Błońska, Ewa Kopacz, Kinga Gajewska, Joanna Mucha, posłanki Nowoczesnej: Monika Rosa, Katarzyna Lubnauer, Kamila Gasiuk-Pihowicz, Joanna Scheuring-Wielgus, Barbara Nowacka czy Joanna Senyszyn popierają Czarny Protest i zachęcają do udziału w Czarnym Poniedziałku. Na swoich profilach w serwisach społecznościowych publikują zdjęcia w czarnych stylizacjach na znak swojego sprzeciwu wobec ustawy antyaborcyjnej. Kobiety ze świata polityki wybierają eleganckie garsonki, marynarki, spódnice, bluzki - wszystko w czarnych barwach. Barbara Nowacka zaprezentowała się w najbardziej luźnym zestawie - postawiła na czarną, skórzaną ramoneskę. Czerń jest tu znacząca, bo nie jest tylko kolorem klasyki i elegancji, ale także barwą żałobną, wyrażającą smutek i niezadowolenie z obecnej sytuacji. W ten sam sposób swoje poparcie dla Czarnego Protestu wyraziły znane gwiazdy.

Zobacz: Gwiazdy w czarnych ubraniach popierają CZARNY PROTEST

Przeczytaj też: Czarny poniedziałek. Ogólnopolski strajk kobiet - gdzie i o której protesty? [HARMONOGRAM]

Źródło: Aleksandra Jaros
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: