WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

18.07.2016, godz. 12:00
Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego
foto: AKPA

W tym tygodniu nasz ekspert od wizerunku, którym jest przebojowy Adrian Zalewski — manager ds. organizacji, tworzenia wizerunku i zarządzania, ocenia Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie.

W dniach 22 i 23 lipca 2016 roku odbędzie się kolejny Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie. Jest to jedna z największych imprez plenerowych w Polsce, o ustalonej renomie, która gromadzi tysiące fanów muzyki tanecznej. Tego roku podczas dwóch dni niezapomnianej zabawy wystąpią największe gwiazdy polskiej muzyki tanecznej oraz gwiazdy zagraniczne. Wśród polskich gwiazd na scenie wystąpią m.in. Weekend, Classic, Boys, After Party, Czadoman, Mig, Akcent, Skaner, Exaited, Power Play, Defis. Extazy, Freaky Boys, Etna, Milano, Dbomb, Jorrgus. Zagraniczne gwiazdy, które pojawią się na scenie to Corona oraz Culture Beat.

- Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie to udana impreza, która przyciąga tłumy fanów tego gatunku muzyki. Profesjonalnie przygotowana produkcja telewizyjna. Zgrane działanie marketingowe partnerów medialnych powoduje, że impreza jest odpowiednio wypromowana. Zdeterminowanie i konsekwencja organizatorów jest przykładem, że tworząc imprezę, można zadbać o to, aby była ona rozpoznawalną marką - wskazuje Adrian Zalewski.

Zobacz: Kabaret Skeczów Męczących pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Przeczytaj też: Krzysztof Głowacki pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: