WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Festiwal NA FALI pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Festiwal NA FALI pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

08.08.2016, godz. 14:00
Festiwal NA FALI pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego
foto: AKPA

W tym tygodniu nasz ekspert od wizerunku, którym jest przebojowy Adrian Zalewski — manager ds. organizacji, tworzenia wizerunku i zarządzania, ocenia Festiwal NA FALI.

Już 15 sierpnia 2016 roku Amfiteatrze w Koszalinie odbędzie się Festiwal NA FALI. Na scenie wystąpi zespół Varius Manx & Kasia Stankiewicz, FEEL, Grzegorz Hyży, Michał Szpak, Natalia Szroeder, Szymon Chodyniecki, Daria Zawiałow. Podczas Festiwalu usłyszycie największe hity zaproszonych gwiazd, które królowały w polskich rozgłośniach radiowych. Na scenie zaprezentują się także niesamowite duety. Gwiazdy polskiej sceny muzycznej zaprezentują się wspólnie z uczestnikami konkursów telewizyjnych: X-Factor, Mam Talent i Mali Giganci, którzy walczyć będą o statuetkę NA FALI. Na zakończenie festiwalu wystąpi obchodzący w tym roku swoje trzydzieste urodziny, zespołu IRA. Całą imprezę poprowadzi Filip Chajzer, Olivier Janiak oraz Damian Michałowski. Właśnie takie osobowości będziecie mogli zobaczyć oraz usłyszeć w telewizji TVN i Radiu ZET 15 sierpnia od godz. 20:00.

- Imprezę organizuje Festiwal Group, reżyserem będzie Maciej Sobociński, a partnerem medialnym jest Telewizja TVN oraz Radio ZET, dlatego jestem przekonany, że będzie to udana produkcja. Pomysł uważam za bardzo trafiony, ponieważ znani artyści wystąpią wspólnie z uczestnikami popularnych programów telewizyjnych. Bardzo dobrze dobrani artyści oraz dobry marketing wokół imprezy z pewnością zapewni jej sukces — podkreśla Adrian Zalewski.

Zobacz: Kuchenne rewolucje pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Przeczytaj też: Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: