WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości dzieje się Gala Eska Music Awards pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Gala Eska Music Awards pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

22.08.2016, godz. 13:00
Gala Eska Music Awards pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego
foto: Materiały prasowe

W tym tygodniu nasz ekspert od wizerunku, którym jest przebojowy Adrian Zalewski — manager ds. organizacji, tworzenia wizerunku i zarządzania, ocenia Eska Music Awards.

ESKA Music Awards to prestiżowe nagrody muzyczne przyznawane corocznie polskim artystom, którzy odnieśli największe sukcesy w minionym roku i cieszyli się największą popularnością wśród słuchaczy Radia ESKA, widzów ESKA TV oraz użytkowników eska.pl i eskaGO.pl. Podczas gali rozdawane są statuetki w następujących kategoriach: Najlepsza Artystka, Najlepszy Artysta, Najlepszy Zespół, Najlepszy Hit, Najlepszy Radiowy Debiut, ESKA TV Award Najlepsze Video, eskaGO Award Najlepszy Artysta w Sieci. Kto ile nagród wygra? Dowiemy się już 26 sierpnia podczas rozdania ESKA Music Awards 2016 w Szczecinie. ESKA Music Awards to także występy największych gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Gwiazdami na tegorocznej gali będą: Jasmine Thompson, Alan Walker, Filatov & Karas, LP, Antek Smykiewicz, C-Bool, Ewelina Lisowska, Grzegorz Hyży, Margaret, Monika Lewczuk, Sound’n' Grace, Sylwia Grzeszczak, Szymon Chodyniecki oraz Video. Wydarzenie będzie transmitowane godzinie o 20:30 na antenie TVP1 i w Radiu ESKA.

- ESKA Music Awards to świetne zorganizowana impreza medialna, która cieszy się bardzo dużą popularnością. Co roku występują na niej topowe gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej, które prezentują swoje największe hity. Organizatorzy robią wokół całego wydarzenia bardzo dobrze rozłożony na kilka etapów marketing, który przyciąga uwagę odbiorców. Wszytko, jest dobrze przemyślane i dobrze przygotowane. Efektem jest wyrobiona marka, jaką jest Gala ESKA Music Awards — powiedział Adrian Zalewski.

Zobacz: Cheerleaders Gdynia pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Przeczytaj też: Festiwal NA FALI pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: