WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Gwiazdy znalazły prosty sposób na oczyszczanie twarzy! Dowiedz się więcej o olejowaniu twarzy

Gwiazdy znalazły prosty sposób na oczyszczanie twarzy! Dowiedz się więcej o olejowaniu twarzy

28.10.2016, godz. 18:00
Chloe Grace Moretz
foto: EAST NEWS

OCM, czyli Oli Cleansing Method, to oczyszczanie twarzy przy pomocy olejków. Ten zabieg pokochały gwiazdy, a także zwyczajne kobiety. Nic dziwnego, ma bardzo dużo pozytywnych właściwości. Poznaj je wszystkie!

Olejowanie już na stałe zagościło wśród najbardziej skutecznych i najlepszych zabiegów kosmetycznych. Oleje wykorzystujemy w pięlęgnacji włosów, dłoni, paznokci. Teraz czas na twarz! Zabieg olejowania twarzy to doskonały sposób na nawilżenie, regenerację, oczyszczenie czy zmniejszenie porów. Jak to się robi? Wykorzystuje dowolny olej (kokosowy, z czarnuszki, oliwę z oliwek), nakłada na skórę twarzy i masuje kolistymi ruchami. Można przy okazji wykonać masaż twarzy. Następnie należy zamoczyć ręcznik w ciepłej wodzie, przycisnąć do twarzy, opłukać ręcznik i powtórzyć czynność 2-3 razy. Taki zabieg pokochały już gwiazdy, np. Chloe Grace Moretz, która zachwala olejowanie tłustej cery.

Zobacz: Olejowanie paznokci - czy warto? Jak to robić?

Przeczytaj też: Sposób na piękne paznokcie - olejowanie. Sprawdź, jak to robić!

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: