WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Horoskop na grudzień 2010: RYBY, BARAN, BYK, BLIŹNIĘTA, RAK, LEW, PANNA, WAGA, SKORPION, STRZELEC, KOZIOROŻEC, WODNIK

Horoskop na grudzień 2010: RYBY, BARAN, BYK, BLIŹNIĘTA, RAK, LEW, PANNA, WAGA, SKORPION, STRZELEC, KOZIOROŻEC, WODNIK

01.12.2010, godz. 02:00
Strzelec zodiakowy 300
STRZELEC 22.11 - 21.12 MIŁOŚĆ: Dla tych, którzy stracili nadzieję na prawdziwe uczucie, będzie to rok doskonały. Głównie właśnie pod względem uczuciowym. Niejeden Strzelec przekona się, że warto było tak długo czekać, żeby znaleźć tę jedyną cudowną osobę. A jak już znajdzie, niech nie wypuszcza jej z rąk. FINANSE: Już z początkiem roku pojawią się okazje, które na pewno warte są wykorzystania. Każda z nich to początek niezłego interesu. I wcale nie potrzeba do tego jakichś specjalnych umiejętności. Wystarczy rzetelna praca. ZDROWIE: A może wśród noworocznych postanowień znajdzie się i takie o zlikwidowaniu swojej hipochondrii? foto: Brak agencji

Horoskop na grudzień 2010: RYBY, BARAN, BYK, BLIŹNIĘTA, RAK, LEW, PANNA, WAGA, SKORPION, STRZELEC, KOZIOROŻEC, WODNIK. Sprawdź, czy gwiazdy ci sprzyjają w finansach, czy masz szansę na wakacyjną miłość, czy twoje życie się odmieni.

STRZELEC 22.11 - 21.12

Miłość: Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że przez cały miesiąc będziesz żyć w jakimś zmysłowym uniesieniu. I poczujesz, że od dawna nie było ci tak dobrze, tak słodko. Dotyczyć to będzie zarówno Strzelców singli, jak i tych w związkach. finanse: Portfel ani przez chwilę nie pozostanie pusty, mało tego, będzie się wciąż systematycznie zapełniać. I będzie sobie można pozwolić naprawdę na wiele atrakcji. Zdrowie: Nawet jeśli ostatnio coś ci dokuczało, to teraz wszystko minie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

STRZELEC 21.03 - 19.04

Miłość: Nie musisz aż tak bardzo się starać, żeby coś komuś udowodnić. Wystarczy, że będziesz sobą i będziesz zachowywać się, jak do tej pory, a zyskasz głębsze uczucie. To naprawdę zadziała. finanse: Żeby powiększyć swoje zasoby, trzeba będzie jednak trochę bardziej się postarać. Ale niech to nie będą działania pozorowane, tu potrzeba istotnie większego wysiłku. Zdrowie: Nie lepiej i nie gorzej niż w poprzednim miesiącu, ale musisz bardziej uważać na dietę, zwłaszcza przy rodzinnym stole.

>>> Horoskop na SE.pl

BYK 20.04 - 20.05

Miłość: Nareszcie może spełnić się twoje marzenie i poznasz kogoś, kto cię zachwyci, zauroczy, a jednocześnie będzie zauroczony tobą. Do spotkania prawdopodobnie dojdzie w dość nietypowym miejscu, w czasie, kiedy absolutnie nie będziesz się spodziewać takich niespodzianek. I to dopiero będzie się działo! finanse: Coraz lepsze, to będą owoce twoich poprzednich poczynań. I teraz widzisz, że tak właśnie, w tym kierunku, należy zmierzać, aby osiągnąć sukces. Zdrowie: Także coraz lepsze, jak ręką odjął znikną złe nastroje i będziesz patrzeć w przyszłość z absolutnym optymizmem.

BLIŹNIĘTA 21.05 - 21.06

Miłość: Zapowiada się bardzo dobry miesiąc, zarówno dla samotnych, jak i Bliźniąt pozostających w stałych związkach. W uczuciach będzie się naprawdę dużo działo. Może nawet za dużo. Ale przecież ty to lubisz. finanse: Portfel będzie cały czas pełen, choć tobie może się wydawać, że jest stanowczo za chudy. Jednak wystarczy nawet na realizację bardzo śmiałych pomysłów. Zdrowie: jeśli nie będziesz szarżować, nic niepokojącego dziać się nie będzie. Może poproś kogoś, aby pomógł ci w opracowaniu zdrowej diety.

RAK 22.06 - 22.07

Miłość: Na tym polu raczej niewiele się zmieni, ale musisz się starać, żeby czegoś, co udało ci się do tej pory osiągnąć, nie zepsuć. Bo to coś jest piękne, tylko niczego tu nie przyspieszaj. A cała reszta pojawi się w swoim czasie. finanse: Mogłyby być zdecydowanie lepsze, gdyby się bardziej do ich pomnażania przyłożyć. I chyba doskonale wiesz, jak się do tego zabrać, tylko ci się nie chce. Zdrowie: Narzekać nie będziesz, ale uważaj na swój tryb życia, zbyt siedzący. Najwyższa pora zejść z tego fotela i trochę pobiegać.

LEW 23.07 - 22.08

Miłość: W najbliższym czasie ogarną cię takie namiętności, że będziesz czuć się wprost nieziemsko. Ale jednak nie trać głowy tak do końca (jeśli to w ogóle będzie możliwe), bo zdrowy rozsądek w uczuciach też się przyda. finanse: Chyba trzeba będzie bardziej się postarać, żeby portfel nie opróżnił się zbyt szybko. To jednak na szczęście raczej ci nie grozi. Zdrowie: Byłoby jeszcze lepsze, gdyby nie lekkomyślność podczas zmian pogody. Bo twój organizm wyjątkowo nie znosi szoków pogodowych.

PANNA 23.08 - 22.09

Miłość: Może ci się wydaje, że nie musisz nic robić, bo ta druga strona i tak kocha. Ale jednak to nie do końca prawda. Kocha, owszem, ale o uczucia należy dbać i je wciąż podsycać. To naprawdę nie wymaga jakichś szczególnych nakładów. finanse: Dobre, ale okres przedświąteczny i świąteczny chyba nieco je uszczuplił. Chyba trzeba będzie postarać się o jakieś dodatkowe źródła dochodów. Rozejrzyj się za nimi czym prędzej. Zdrowie: Będzie całkiem OK, tylko zastanów się, czy jednak twój kręgosłup nie wymaga dodatkowego wsparcia.

WAGA 23.09 - 22.10

Miłość: Ona będzie się coraz intensywniej rozwijać, nawet w pewnym momencie możesz stracić kontrolę nad swoimi uczuciami. Ale, z drugiej strony, może to i dobrze, bo dzięki temu przeżyjesz niesamowite emocje. finanse: Dzięki twojej zapobiegliwości portfel powinien się systematycznie zapełniać, ale pamiętaj, że należy o niego dbać i podejmować kolejne wyzwania, które mogą przynieść wzrost finansów. Zdrowie: Będzie coraz lepsze, nawet zapomnisz o drobnych niedomaganiach jak katar.

SKORPION 23.10 - 21.11

Miłość: Nowe wyzwania, nowe doznania. W sobie odkryjesz ogromne pokłady czułości, o które nawet się nie podejrzewasz, co sprawi, że wasz związek nabierze nowych, jakże ciepłych barw. Zrobi się sielankowo, ale i namiętnie. finanse: Masz szczęście, bo w tych sprawach wyraźnie idzie ku lepszemu. Możesz otrzymać ciekawą propozycję, a może kilka, które zaowocują lepszymi finansami. Zdrowie: Nie licząc drobnych problemów gastrycznych, będzie OK. Tylko może więcej się ruszaj.

KOZIOROŻEC 22.12 - 19.01

Miłość: Na pewno w tym miesiącu odczujesz na polu uczuciowym coś niebywale ekscytującego. Możesz to nie od razu zauważyć, ale jeśli już to się stanie, to będziesz szaleć z radości. Tylko nie szalej bez żadnego umiaru. finanse: Może ci się co prawda wydawać, że masz wciąż za mało gotówki, ale wystarczy nawet na realizację nieco wygórowanych marzeń. Tak więc wcale źle nie będzie, mimo kilku niespodziewanych wydatków. Zdrowie: Chroń głowę i szyję, bo groźne mogą okazać się dla ciebie wirusy przeziębieniowe.

WODNIK 20.01 - 18.02

Miłość: To wyjątkowo dobry miesiąc dla Wodników będących singlami. Przeżyją odlotowe chwile i z pewnością wiele z nich zechcą powtórzyć. Natomiast dla tych, które pozostają w stałych związkach, przyjemniej zrobi się w drugiej połowie miesiąca. finanse: Może nie będzie tak, jak tego oczekujesz, ale powodów do zmartwień na pewno mieć nie będziesz. Tylko postaraj się nie ulegać zanadto rozmaitym pokusom, których znajdzie się sporo. Zdrowie: Całkiem zadowalające, a byłoby jeszcze lepsze przy zachowaniu umiaru w jedzeniu.

RYBY 19.02 - 20.03

Miłość: Postępuj teraz tak, żeby nie urazić drugiej połowy. Panuj więc nad językiem i emocjami, nie denerwuj się, kiedy nie będzie ku temu powodów, a wszystko między wami powinno układać się fantastycznie. finanse: Chociaż wydatków będzie sporo, o wiele więcej niż w poprzednim miesiącu, jakoś nie odczujesz braków gotówki. I tak będzie w ciągu najbliższych tygodni, nie masz więc żadnych powodów do niepokoju. Zdrowie: Przez kilka dni możesz odczuwać lekki spadek formy, ale to będzie naprawdę chwilowe.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: