WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Horoskop na listopad 2010: RYBY, BARAN, BYK, BLIŹNIĘTA, RAK, LEW, PANNA, WAGA, SKORPION, STRZELEC, KOZIOROŻEC, WODNIK

Horoskop na listopad 2010: RYBY, BARAN, BYK, BLIŹNIĘTA, RAK, LEW, PANNA, WAGA, SKORPION, STRZELEC, KOZIOROŻEC, WODNIK

03.11.2010, godz. 00:00
Skorpion zodiakowy 300
SKORPION 23.10 - 21.11 MIŁOŚĆ: Będziecie kochać wprost do szaleństwa, ale co ważne, tak też będziecie kochani. Ten rok to dla większości z was czas wielkich namiętności. I to takich, że niejeden Skorpion straci głowę na długo. Bo to będzie dużo, dużo więcej niż zwykłe zauroczenie. FINANSE: Ciekawe, że tracąc głowę w uczuciach, zachowacie ją całkiem sprawną w finansach. Zwłaszcza druga połowa roku okaże się łaskawa dla interesów. Może warto pomyśleć o zmianie planów zawodowych. Jeśli macie takie zamiary, nie zwlekajcie. ZDROWIE: Przy takim stylu życia mogą wam zagrażać problemy gastryczne, więc weźcie to pod uwagę. foto: Brak agencji

Horoskop na listopad 2010: RYBY, BARAN, BYK, BLIŹNIĘTA, RAK, LEW, PANNA, WAGA, SKORPION, STRZELEC, KOZIOROŻEC, WODNIK. Sprawdź, czy gwiazdy ci sprzyjają w finansach, czy masz szansę na wakacyjną miłość, czy twoje życie się odmieni.

BARAN 21.03 - 19.04

Miłość: Tyle szczęścia masz przy sobie, a szukasz gdzieś czegoś innego. Naprawdę nie warto, możesz przy tym tylko stracić. Nie oszukuj siebie i patrz, co robisz. Finanse: Możliwe, że nadarzy ci się jakaś wręcz niepowtarzalna okazja do zrobienia może nie interesu życia, ale jednak czegoś poważnego i solidnego. Tylko zajmij się tym konsekwentnie. Zdrowie: Poza jakimiś drobnymi infekcjami wirusowymi nic ci się nie przydarzy. Unikaj przeziębionych.

>>> QUIZ: Czy grozi ci jesienna depresja?

BYK 20.04 - 20.05

Miłość: To już naprawdę kwestia czasu, żeby przytrafiło ci się coś tak wspaniałego, że serce będzie biło szybciej, a w brzuchu zaczną trzepotać skrzydła motyli. Co prawda może to jeszcze nie będzie ta wielka miłość, o której marzysz, ale już blisko, blisko. Finanse: Warto w coś zainwestować, nawet jeśli nie będzie to wielka suma. Niedługo nadarzy się okazja, żeby ją pomnożyć. I to znacznie. Zdrowie: Z pewnością coraz lepsze. A żeby było jeszcze lepsze, wybierz się na basen.

BLIŹNIĘTA 21.05 - 21.06

Miłość: Być może to już jest to, co miało ci się przydarzyć i być może tak właśnie myślisz. Ale wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że największe uniesienia dopiero przed tobą. To będzie jak piorun, trafi cię nagle, przypadkiem. Spojrzysz i już będziesz wiedzieć... Finanse: Nie jest źle, ale że wydatki wzrosną, przydałby się jakiś dodatkowy zastrzyk finansowy. Już twoja w tym głowa, żeby coś zrobić w tym kierunku. Zdrowie: Nie możesz na nie narzekać, będzie lepsze niż w zeszłym miesiącu.

RAK 22.06 - 22.07

Miłość: Niepotrzebnie tak wszystko roztrząsasz, dzielisz włos na czworo. W ten sposób szkodzisz nie tylko sobie i opóźniasz to, co mogłoby już nastąpić i co byłoby takie piękne. Ale jeszcze nic straconego, tylko więcej spokoju. Finanse: Całkiem niezłe. Weź jednak pod uwagę, że wiele od ciebie zależy. Jeśli więc chcesz pomnożyć swoje finanse, przemyśl swoje dotychczasowe działania i wyciągnij wnioski. Zdrowie: Uważaj na układ pokarmowy, przyglądaj się dokładnie temu, co nakładają ci na talerz.

>>> PSYCHOTEST: Czy twój mężczyzna cię zdradza?

LEW 23.07 - 22.08

Miłość: Chyba jednak grozi ci pewien zastój w uczuciach. No, chyba że weźmiesz sprawy w swoje ręce, bo na partnera raczej nie masz teraz co liczyć. Dla samotnych Lwów sytuacja będzie się przedstawiała nieco lepiej. Finanse: Ani lepiej, ani gorzej niż w poprzednim miesiącu. Ale na jakieś większe wydatki raczej sobie nie pozwolisz. Za to następny miesiąc będzie o niebo lepszy. Tylko nie sugeruj się podpowiedziami innych. Zdrowie: Jakieś przejściowe bóle głowy, lekki katar i to chyba wszystko, co może ci się przytrafić.

PANNA 23.08 - 22.09

Miłość: Zastanów się, czy na pewno chcesz tej zmiany, bo może jednak nie jest to najlepsze wyjście z sytuacji. Lepiej skup się na osobie, która jest ci naprawdę bliska i której na tobie tak bardzo zależy. Finanse: To tylko kwestia czasu, żeby pewne sprawy się wyjaśniły, zresztą z korzyścią dla ciebie. Ale warto nieco bardziej zainteresować się sprawami swoich finansów, tak przyszłościowo. I wyciągnąć z tego racjonalne wnioski. Zdrowie: Mogłoby być lepsze, gdyby nie te drobne problemy gastryczne.

WAGA 23.09 - 22.10

Miłość: Taka świeżość uczuć, że tylko można pozazdrościć. I nie musisz mieć żadnych wyrzutów sumienia, bo to, co przeżywasz i będziesz przeżywać, zdarza się naprawdę wyjątkowo. Dla ciebie, bez względu na porę roku, wciąż gorące lato. Finanse: Chyba będzie coraz lepiej, choć może to wymagać od ciebie nieco większych starań. Ale nie będą one zanadto obciążające. Wystarczy tylko bardziej się sprężyć. Zdrowie: Forma zarówno psychiczna, jak i fizyczna całkiem zadowalająca. Tylko częściej wybieraj się na spacer.

 

SKORPION 23.10 - 21.11

Miłość: Wokół ciebie będzie teraz tyle miłości i namiętności, że będziesz się w tym pławić jak ryba w wodzie. Samotne Skorpiony teraz odnajdą swoją drugą połowę, zaś Skorpiony pozostające w związkach przeżyją upojne chwile. Finanse: Portfel będzie pełen od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca. A i potem też będzie nieźle, bo będą procentować te już zainwestowane środki. Zdrowie: Po prostu fantastyczne. Warto więc pomyśleć o jakiejś nowej pasji, nowym rodzaju aktywności fizycznej.

>>> QUIZ: Jak traktujesz seks? Czy masz seksosobowość?

STRZELEC 22.11 - 21.12

 

Miłość: Tak trzymaj i ani trochę nie zmieniaj teraz swojego postępowania. Od tego będzie zależało, jak potoczy się twoja nowa znajomość. Bo może jeszcze o tym nie wiesz, ale ona jest tuż-tuż... I tylko czeka, aż ją dostrzeżesz. Finanse: Może nie od początku miesiąca, ale mniej więcej od środka zapowiada się jakiś dodatkowy zastrzyk gotówki. W każdym razie będzie można spać spokojnie. Zdrowie: Gdyby nie twoja hipochondria, byłoby całkiem nieźle. Niepotrzebnie się zamartwiasz.

KOZIOROŻEC 22.12 - 19.01

Miłość: Tylko tak ci się wydaje, że coś jest nie tak między wami, bo w gruncie rzeczy wszystko jest na jak najlepszej drodze. I nawet bez twojego czynnego udziału wciąż będzie nieźle. Choć to jeszcze nie ta wielka namiętność. Finanse: Na więcej tym razem nie licz, ale przecież więcej ci teraz nie potrzeba. Popatrz na swoje wymagania i możliwości, a zwłaszcza jednak wymagania, innym okiem. Zdrowie: Nie masz żadnych powodów do niepokoju, choć może tak ci się wydaje.

WODNIK 20.01 - 18.02

Miłość: Możesz teraz nie wiem co robić, a i tak pewnych rzeczy i sytuacji nie uda ci się zmienić. Dlatego nie rób w tym kierunku nic i staraj się z pogodą ducha zaakceptować to, co masz. Tak będzie najlepiej dla obu stron. Finanse: Nie narzekaj na zawartość portfela, choć wiadomo, że zawsze lepiej mieć więcej niż mniej. Ale to się zmieni, jednak raczej nie tak szybko. Zdrowie: Mogą ci teraz dokuczać jakieś dolegliwości górnych dróg oddechowych, staraj się więc temu zawczasu zaradzić.

RYBY 19.02 - 20.03

Miłość: Nie udawaj, że jesteś inną osobą niż jesteś. Przecież prawda i tak wyjdzie na jaw, a to nie byłoby dla ciebie dobre. Lepiej od razu postawić sprawę jasno. Dobrze na tym wyjdziesz, przekonasz się niebawem. Finanse: Chyba zbytnio przejmujesz się swoimi finansami, a to do niczego nie doprowadzi. Na szczęście większych wydatków nie musisz teraz planować. A na to, co musisz, z pewnością wystarczy. Zdrowie: Skup się teraz na swojej diecie, która wymaga dość poważnych korekt.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: