WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości dzieje się Jak czytać swoje sny? Wróżka Milagros ujawnia SENNE SYMBOLE i ich ZNACZENIE

Jak czytać swoje sny? Wróżka Milagros ujawnia SENNE SYMBOLE i ich ZNACZENIE

01.12.2011, godz. 19:03
Jak czytać swoje sny
foto:

Przyśnił ci się w nocy ząb albo suknia ślubna i nie wiesz, co to znaczy? Specjalnie dla naszych Czytelników słynna wróżka Milagros ujawnia najważniejsze senne symbole i ich znaczenie. Dzisiaj pięć dobrych i złych znaków. Dla tych, którzy chcą poznać znaczenie wszystkich snów, mamy jednak wspaniałą wiadomość. Już w sobotę do kupienia razem z gazetą ekskluzywny Wielki Sennik z horoskopami na cały 2012 rok.

Jak się okazuje, zęby pojawiające się we śnie nie zawsze zwiastują nieszczęście, a suknia ślubna wcale nie oznacza rychłego ślubu! Niezwykłe znaczenie mają też w snach myszy. Bo te gryzonie mogą zwiastować zniknięcie pozornych problemów, ale gdy pojawią się na balkonie, marne nasze widoki!

Dobre znaki

Dzień Gdy scenerią snu jest słoneczny dzień, to dobra wróżba. Zwłaszcza jeśli po przebudzeniu czeka cię egzamin lub rozmowa decydująca o twojej przyszłości. Gdy widzisz słońce, swoje zamierzenia zrealizujesz bez problemu.

Białe zęby Choć tradycyjnie zęby uważa się za zły senny omen, to jeśli śni ci się śnieżnobiały, hollywoodzki uśmiech, wróżba jest jednak pomyślna. Oznacza szczęście, radość w pożyciu małżeńskim lub po prostu spełnienie wszystkich planów życiowych.

Dziecko Sen o dziecku to pomyślna wróżba, jednak wszystko zależy od tego, jak ono wygląda. Jeśli nie jest smutne, wychudzone i nieszczęśliwe, stanowi korzystny znak i zwiastuje szczęście po otrzymaniu jakiejś pomyślnej dla ciebie wiadomości.

Asystować na ślubie Sen o uczestnictwie w ślubie jest korzystny, gdy pełnisz w ceremonii jakąś rolę pomocnika, na przykład jesteś drużbą czy pomagasz w przygotowaniach do wesela. To oznacza, że możesz otrzymać wysoki awans lub niespodziewaną dobrą wiadomość od przyjaciół.

Białe myszki Znak myszy jest korzystny, gdy zwierzaki są białe. W ten sposób nasza podświadomość chce ci przekazać, że niepotrzebnie się czymś martwisz, a jakiś problem, z którym się aktualnie borykasz, okaże się niewiele znaczący.

Złe znaki

Noc Gdy scenerią snu jest noc, chodzisz w ciemnościach lub patrzysz na rozgwieżdżone niebo, nie jest to dobry znak. Taki sen podpowiada, że pewne twoje zamierzenia się nie udadzą w następnym dniu i lepiej przełożyć ważny egzamin czy rozmowę na później.

Widzieć zęby Zęby to pomyślny senny znak tylko wtedy, gdy są białe, zdrowe i pojawiają się w czyimś pięknym uśmiechu. W przeciwnym razie to bardzo zła wróżba! Zwłaszcza gdy zęby wypadają, bolą czy psują się, oznacza to, że wkrótce zetkniesz się z chorobą.

Chude dziecko Zobaczenie we śnie dziecka to dobra wróżba, ale nie wtedy, gdy dziecko to jest smutne, chude, bose, zagłodzone. Jeśli widzisz taką osobę, na przykład małego żebraka, zapowiada to nadejście ciężkich czasów.

Suknia ślubna Gdy śnisz o samej tylko sukni i nie jesteś drużbą ani pomocnikiem, taki znak wróży długą samotność, natomiast osobom przygotowującym się do ślubu zapowiada przeszkody.

Mysz na balkonie Jeśli we śnie wychodzisz na balkon i widzisz takiego futrzastego gryzonia, oznacza to, że źli ludzie szukają pretekstu do awantury lub bojkotu towarzyskiego.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: