WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości dzieje się Jak się ubrać na podróż? Zainspiruj się stylizacjami gwiazd!

Jak się ubrać na podróż? Zainspiruj się stylizacjami gwiazd!

25.08.2016, godz. 17:00
Jak się ubrać na podróż? Zainspiruj się stylizacjami gwiazd!
foto: EAST NEWS

Gwiazdy doskonale wiedzą, że strój na podróż musi być przede wszystkim wygodny. Długie godziny spędzone w samochodzie, pociągu czy w samolocie dają się we znaki, więc nie warto stroić się w buty na obcasach, kombinezony czy inne stylowe ubrania i dodatki. Zobacz, jakie stroje gwiazdy wybierają na podróż!

Gwiazdy nieustannie podróżują, więc jak nikt inny doskonale wiedzą, jak się ubierać na podróż.  Przede wszystkim modę odkładają na dalszy plan i stawiają na wygodę. To konieczne, gdy spędza się długie godziny w samochodzie, pociągu czy samolocie. Ubranie musi być wygodne, nieściskające i nieuciskające żadnych części ciała. Niewygodne ubranie, które blokuje swobodny przepływ krwi przyczyni się do opuchlizny, a w starszym wieku nawet zatorów! Właśnie dlatego inspiruj się gwiazdami i zakładaj ubrania z dresowych materiałów. Na taki styl stawia Selena Gomez Reese Witherspoon czy Kourtney Kardashian. Możesz też założyć dzianinową lub dresową sukienkę jak Paris Hilton. Zobacz galerię zdjęć i stylizacje gwiazd na podróż. Która z nich jest najlepsza?

Zobacz: Ubierz się jak Karlie Kloss! Oto pomysły na stylizacje

Przeczytaj też: Barbara Kurdej-Szatan nie powinna zmieniać stylu! Komentuje Daniel Jacob Dali

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: