WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Jak szybko pokonać zaćmę?

Jak szybko pokonać zaćmę?

24.10.2016, godz. 00:00
Jak szybko pokonać zaćmę?
foto: Materiały prasowe

Nie musisz czekać w kolejce do zabiegu usunięcia zaćmy, które w polskich szpitalach trwają około 5 lat. Zmętnienia na soczewce pozbędziesz się znacznie szybciej. Coraz więcej pacjentów decyduje się na zabieg usunięcia zaćmy w Czechach z firmą Medipe Clinic.

Nie ma innej możliwości, jak tylko usunąć zmętnienie soczewki operacyjnie. Zaćma dotyka wielu seniorów, dlatego w kolejce na refundowany zabieg czeka się bardzo długo. Coraz więcej pacjentów decyduje się na przeprowadzenie zabiegu w Czechach, organizowanego przez Medipe Clinic. Dzięki dyrektywie transgranicznej od 2014 roku NFZ zwraca koszty leczenia za granicą. Firma zapewnia dojazd do kliniki i powrót do domu komfortowym busem, opiekę polskojęzycznego personelu, tłumaczenie dokumentacji medycznej. Wszystko w cenie 995 zł – z możliwością rozłożenia kwoty na dogodne raty.

Medipe Clinic pokrywa koszty zabiegu za pacjenta i samodzielnie stara się później o ich zwrot z NFZ, a więc nie trzeba się martwić o żadne formalności. Działania firmy poparła popularna DJ Wika, która od lat aktywnie wspiera seniorów. – Tę firmę szczególnie polecam, bo ma korzystną ofertę dla nas, starszych osób – mówi DJ Wika, która stała się twarzą kampanii dotyczącej leczenia zaćmy. Wylecz zaćmę i żyj tak, jak lubisz!

Zgłoś się do Medipe Clinic i wylecz zaćmę już za dwa tygodnie! tel. 71 750 77 29, info@medipeclinic.com, www.medipeclinic.com

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: