WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Jak szybko schudnąć - dieta jednodniowa - 1 kg w 1 dzień

Jak szybko schudnąć - dieta jednodniowa - 1 kg w 1 dzień

08.06.2011, godz. 16:30
owies, dieta owsiana, owsianka
foto: EAST NEWS

Jednego dnia możemy pozbyć się zbędnego kilograma tłuszczyku, który uniemożliwia nam założenia ulubionej sukienki. Wystarczy poświęcić cały dzień na dietę owsianą. Oto co należy zrobić.

Aby pozbyć się zbędnego tłuszczu, raz na jakiś czas możemy zorganizować sobie dietę jednodniową - bazującą na owsiance.

Przygotujmy sobie z samego rana zupkę owsianą: na 2 litry chudego mleka wrzućmy 7 łyżek płatków owsianych. Wrzucamy je wtedy, kiedy mleko zaczyna sie gotwać. Ta zupa ma nam starczyć na cały dzień, z małymi dokładkami.

Jak to działa:

Pierwsza porcję z naszej 2-litrowej zupy owsianej zjadamy rano, zaraz po przygotowaniu. Następne co 2-3 godziny. Do każdej podgrzanej porcji dokładajmy 2 łyżki otrąb owsianych i zjedzmy po chwili, kiedy płatki zrobią się miękkie od ciepłego mleka.

Co ważne, mamy pewność, że owiec nie pozwoli nam na odczuwanie głodu. Tego dnia, podczas picia herbaty lub kawy - zrezygnuj z cukru. Pamiętaj, aby pić dużo wody niegazowanej, możesz pić również zieloną herbatę. I nie wolno nam zapominać o ruchu, jak przy każdej diecie.

Patrz też: Jak szybko schudnąć - dieta Montignaca - 2 kg w 7 dni

Dieta jednodniowa - owsiana, dostarcza nam dodatkowych dobroczynnych składników. Szczególnie ważnych dla kobiet - fitoestrogenów. Jest to hormon, który wraz z wiekiem u kobiet maleje. Otręby owsiane obniżają również poziom cholesterolu we krwi, a w jelitach działają jak zmiotka, która pomaga w wydalaniu pokarmów.

Dieta owsiana - jednodniowa, to dieta, którą możemy stosować np. raz na tydzień.

autor: Emilia Wiśniewska zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: