WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Jubilat TVN24 pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Jubilat TVN24 pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

26.09.2016, godz. 14:00
Jubilat TVN24 pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego
foto: Materiały prasowe

W tym tygodniu nasz ekspert od wizerunku, którym jest przebojowy Adrian Zalewski — manager ds. organizacji, tworzenia wizerunku i zarządzania, ocenia stację TVN24.

Kanał TVN24 powstał w 2001 jako pierwszy w Polsce 24-godzinnym kanał informacyjny oraz pierwszy kanał tematyczny Grupy TVN. Kanał nadaje najświeższe informacje o wydarzeniach w Polsce i na świecie, poszerzone o raporty specjalne, dyskusje i komentarze. TVN24 nadaje z najnowocześniejszego studia w Europie. O aktualność informacji dba sieć reporterów. Informacje zagraniczne płyną do stacji dzięki światowym agencjom, reporterom i współpracownikom zagranicznym. Dzięki temu informacje z Polski i ze świata są zawsze aktualne i przekazywane bezpośrednio z miejsc, w których się dzieją. TVN24 obchodzi w tym roku swój jubileusz 15-lecia.

- TVN24 jako kanał telewizyjny bardzo mocno zagościł w świadomości Polaków. Stacja ma bardzo wymowne logo oraz dobrze dobraną kolorystykę i oprawę dźwiękową, która idealnie pasuje do tematyki, jaką ten kanał telewizyjny się zajmuje. Prezenterzy stacji bardzo umiejętnie pracują głosem, eksponując, to o czym mówią. Stacja jest obecnie czołowym kanałem informacyjnym na polskim rynku telewizyjnym — podkreśla Adrian Zalewski.

Zobacz: Program „Kabaret na żywo” pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Przeczytaj też: Program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Źródło: Michał Kozłowski
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: