WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Justyna Steczkowska wystąpiła w gorącej sesji zdjęciowej dla kalendarza Gatty

Justyna Steczkowska wystąpiła w gorącej sesji zdjęciowej dla kalendarza Gatty

30.11.2016, godz. 18:00
Justyna Steczkowska wystąpiła w gorącej sesji zdjęciowej dla kalendarza Gatty
foto: materiały prasowe

Justyna Steczkowska od dawna jest twarzą marki Gatta. Możemy podziwiać ją nie tylko w reklamach, ale także w bardzo seksownych sesjach zdjęciowych. Tym razem kilka gorących fotografii Justyny Steczkowskiej pojawiło się w specjalnym kalendarzu Gatty!

W tym roku nad kalendarzem Gatty pracowała nie tylko jedna utalentowana gwiazda, ale dwie. W rolę modelki, wcieliła się zmysłowa Justyna Steczkowska ambasadorka marki Gatta. Natomiast zdjęcia wykonał zdolny fotograf, którego prace doceniło już wiele światowych magazynów modowych, takich jak chociażby amerykański Vanity Teen, Łukasz Pukowiec. Fotografie przedstawiające zmysłowe kreacje i uwodzicielską Justynę przepełnione są kobiecością. Na zdjęciach pojawią się także uroczy bohaterowie drugoplanowi... Rozwianym włosom i zalotnemu spojrzeniu piosenkarki towarzyszą cztery piękne koty – symbol marki. Dzięki współpracy marki z piękną artystką i zdolnym fotografem powstało 12 zdjęć. Kolejne strony kalendarza to subtelna kreacja i inspiracja na każdy miesiąc roku.

Kreacje, które prezentuje Justyna są dedykowane kobietom, które są świadome swojej kobiecości. Justyna ubrana w sensualną bieliznę z kolekcji marki Gatta, seksowne kostiumy Gatta Red Rose czy pończochy – kusi, zachowując przy tym klasę charakterystyczną dla współczesnych pełnych charakteru kobiet. Eleganckie golfy, halki i kokieteryjne biustonosze z kolekcji Gatta Intimate podkreślą kobiece ciało. Natomiast klasyczne pończochy oraz zmysłowe kabaretki przykują uwagę każdego do kobiecych nóg.

Premiera kalendarza nastąpi w grudniu natomiast stylizacje, w których wystąpiła Justyna Steczkowska, można już teraz znaleźć w salonach marki Gatta.

Zobacz: Ale CIAŁO! Kulisy sesji Justyny STECZKOWSKIEJ! WIDEO

Przeczytaj też: Justyna Steczkowska twarzą rajstop na cellulit

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: