WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Kanał TVP ABC pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Kanał TVP ABC pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

24.10.2016, godz. 14:00
Kanał TVP ABC pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskieg
foto: Materiały prasowe

W tym tygodniu nasz ekspert od wizerunku, którym jest przebojowy Adrian Zalewski — manager ds. organizacji, tworzenia wizerunku i zarządzania, ocenia kanał dziecięcy TVP ABC.

TVP ABC jest tematycznym kanałem Telewizji Polskiej S.A. o charakterze dziecięcym, który został uruchomiony 15 lutego 2014. To niekodowany kanał polskiej telewizji publicznej, który dostępny jest również na platformach satelitarnych: nc+ i w sieciach kablowych. Program kanału TVP ABC jest adresowany do dzieci w wieku 4-12 lat oraz ich rodziców i wychowawców. Dostępny jest w ramach pierwszego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej. Maskotkami stacji są anakonda, bocian i cielaczek. Utworzenie kanału dziecięcego TVP zostało oficjalnie zapowiedziane w styczniu 2013 roku. Dzisiaj kanał ma kilkadziesiąt programów, które są chętnie oglądane. Dodatkowo 18 marca 2015 roku pojawił się miesięcznik „TVP ABC” skierowany do rodziców, którzy poprzez zabawę chcą rozwijać umiejętności i wiedzę swoich dzieci. Kanał wspiera produkcję polskiej animacji oraz produkuje swoje własne programy. Dziś TVP ABC jest liderem kanałów dziecięcych. Kanał pracuje nad na telewizyjnym teatrem dla dzieci oraz szykuje nowe produkcje animacyjne.

- Kanał TVP ABC jest obecnie liderem kanałów dziecięcych. Stacja jest chętnie oglądana przez dzieci i ich opiekunów. Ekipa TVP ABC zdecydowanie zapracowała na swój sukces, który jest mocno widoczny w wynikach. Motor oglądalności TVP ABC na tyle się uruchomił, że nawet w minione wakacje telewizja zyskała sporą oglądalność. Bardzo dobrze, że kanał produkuje swoje własne programy oraz wspiera produkcję polskiej animacji. Ciekawym elementem TVP ABC są audycje dla niesłyszących, co jest ewenementem na polskim rynku - komentuje Adrian Zalewski.

Zobacz: Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Przeczytaj też: Tomasz Kammel pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: