WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości dzieje się Klaudia choruje na ciężką chorobę! Pomóżmy jej, aby mogła żyć normalnie

Klaudia choruje na ciężką chorobę! Pomóżmy jej, aby mogła żyć normalnie

08.10.2016, godz. 16:56
Chora Klaudia
foto: Siepomaga.pl

Dystrofia mięśniowa to bardzo ciężka choroba genetyczna, z którą zmaga się Klaudia. O pomoc w zbiórce pieniędzy apeluje jej mama, która także zmaga się z tym schorzeniem. Jak możemy pomóc dziewczynce?

9-letnia Klaudia chorobę odziedziczyła po swojej mamie, która od 6. roku życia zmaga się dystrofią mięśniową Duchnne’a. To bardzo niebezpieczna choroba, która utrudnia codzienne funkcjonowanie. Osoba, która cierpi na to schorzenie musi zmagać się z problemami podczas biegania, chodzenia czy podczas zabawy. Z czasem chód staje się kaczkowaty, co jest oznaką tego, że schorzenie cały czas postępuje. Ale mama 9-letniej Klaudii nie traci nadziei - na stronie Siepomaga.pl zamieściła apel z pomocą dla chorej dziewczynki i prosi o finansowe wsparcie dla swej córki. Zebrane pieniądze będą przeznaczone na 5-letnią rehabilitację 9-latki. - Prosimy o każde wsparcie, które oddali chorobę i przybliży nas do normalnego życia. Tylko intensywna praca daję taką nadzieję. Boję się tego, że któregoś dnia będziemy musiały się poddać i żyć ze świadomością, że zmarnowałyśmy szansę, która Klaudia nadal jeszcze ma - czytamy na stronie Siepomaga.

Pieniądze można wpłacać na następujący numer konta: BANK BPH 65 1060 0076 0000 3380 0013 1425 z dopiskiem 4817 Klaudia Głowacz darowizna. Adres: Fundacja Siepomaga 27 Grudnia 9A/14. Liczy się każda złotówka!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: