WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Klaudia Halejcio już tak nie wygląda! Pokazała nową fryzurę na premierze filmu Pitbull - Niebezpieczne kobiety

Klaudia Halejcio już tak nie wygląda! Pokazała nową fryzurę na premierze filmu Pitbull - Niebezpieczne kobiety

10.11.2016, godz. 13:00
klaudia halejcio
foto: AKPA

Klaudia Halejcio zjawiła się na premierze filmu Pitbull - Niebezpieczne kobiety i zaskoczyła nową fryzurą. Do tego postawiła na najmodniejsze trendy sezonu. Zobacz, jak gwiazda prezentowała się na czerwonym dywanie!

Na premierze filmu Pitbull - Niebezpieczne kobiety Klaudia Halejcio zaprezentowała się w nowej, odmienionej wersji - postawiła na grzywkę! Do tego pory mogła się pochwalić długi włosami, ale najwyraźniej ta fryzura już jej się znudziła. Klaudia Halejcio wybrała wycieniowaną grzywkę, która nie do końca zasłoniła jej czoło i przypominała "pazurki". Do tego resztę włosów gwiazda upięła w wysoki kok na czubku głowy. Nowa fryzura gwiazdy to nie jedyne, co przyciągało wzrok. Także jej stylizacja zwracała uwagę, bo od góry do dołu prezentowała najmodniejsze trendy sezonu - kozaki za kolana, a także sukienkę-sweter w modnym różowym i pastelowym odcieniu. Podoba się wam Klaudia Halejcio z grzywką?

Zobacz: WOW! Anna Czartoryska pokazała brzuch po dwóch ciążach! Zobacz jej odważną stylizację

Przeczytaj też: Na pierwszy rzut oka stylizacja Anny Muchy jest poprawna, ale... Ops! Gwiazda zaliczyła MODOWĄ WPADKĘ


Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: