WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Klienci T-Mobile oglądają Netflixa za darmo

Klienci T-Mobile oglądają Netflixa za darmo

14.10.2016, godz. 16:42
Ikea rozpoczyna sprzedaż przez internet
foto: SHUTTERSTOCK

Od soboty, 15 października 2016 r., klienci T-Mobile mają bezpłatny dostęp do Netflixa - największej na świecie platformy VOD. Mogą więc za darmo oglądać największe kinowe hity i popularne seriale.

T-Mobile Polska podpisał umowę z wiodącym na świecie internetowym serwisem video – Netflixem. Dlatego już od soboty klienci, którzy wybrali ofertę Supernet w opcji T3 mogą korzystać bezpłatnie z zawartości serwisu. Dołączą do ponadstumilionowej widowni takich hitów jak „Narcos", „House of Cards", „Stranger Things" czy „Daredevil". W Netfixie znaleźć można ogromną liczbę hollywoodzkich hitów, popularnych seriali, filmów polskich, filmów dokumentalnych i niezależnych, stand-upów i programów dla dzieci. Znakomita większość zagranicznych produkcji (ponad 80 proc.) ma polskie napisy, lektora albo obie opcje tłumaczenia.

Zasoby Netfixa stoją otworem dla klientów T-Mobile przez pełne cztery miesiące. Treści oglądać można w jakości HD na dwóch urządzeniach jednocześnie. Te same warunki operator przewiduje także dla dotychczasowych klientów, którzy zmienią ofertę na Supernet. Można to zrobić bez wydłużania okresu obowiązywania umowy. Po wygaśnięciu promocji klienci zdecydują, czy chcą przedłużyć subskrypcję i rozliczać ją ze swoim rachunkiem na jednej fakturze, czy też z niej zrezygnować.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: