WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Kolekcja FEMESTAGE EVA MINGE Fashion Week Collection na jesień i zimę 2016/2017 już w sprzedaży!

Kolekcja FEMESTAGE EVA MINGE Fashion Week Collection na jesień i zimę 2016/2017 już w sprzedaży!

12.08.2016, godz. 16:30
Kolekcja FEMESTAGE EVA MINGE Fashion Week Collection na jesień i zimę 2016/2017 już w sprzedaży!
foto: Materiały prasowe

FEMESTAGE wprowadza do regularnej sprzedaży pokazową Fashion Week Collection. Premiera tej kolekcji odbyła się podczas wiosennej edycji Fashion Week Poland 2016. Na nadchodzący jesienno-zimowy sezon marka prezentuje elegancki street fashion łączący wygodę i niezobowiązujący szyk.

FEMESTAGE Fashion Week Collection to przede wszystkim oversizowe kroje i naturalne tkaniny. Królują szarości, złamana biel i khaki. Mocnym elementem kolekcji jest trapezowa sukienka w duże, geometryczne, biało-czarne wzory. Inne propozycje marki na najbliższy jesienno-zimowy sezon to pudełkowe koszule, futrzana kamizelka i neoprenowy, dwurzędowy trencz. Niekwestionowanymi hitami kolekcji są płaszcze. Miękki, szary, szlafrokowy o szerokich połach i dużych kieszeniach wykonano z przędzy bouclé, natomiast limonkowy, ovesizowy - z grubej wełny. Proste linie, dopracowane krawieckie kroje i stonowana kolorystyka sprawiają, że poszczególne elementy kolekcji można łatwo ze sobą łączyć, a całość prezentowanej Fashion Week Collection ujmuje prostotą i elegancją.

Kolekcja dostępna będzie w e-sklepie: femestage.com od 12 sierpnia.

Zobacz: Ewa Minge w oryginalnym kombinezonie. Pieniądze z jego sprzedaży pomagają chorym na raka!

Przeczytaj też: Oto body, które wygląda jak wielka kokarda. Seksowne?

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: