WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Losowanie Lotto wielkie kumulacje. Spiskowa teoria internautów

Losowanie Lotto wielkie kumulacje. Spiskowa teoria internautów

16.03.2017, godz. 12:33
Lotto
lotto system, kumulacja lotto, lotto najczęściej losowanie liczby foto: Archiwum

Losowanie Lotto wielka kumulacja 35 milionów złotych. 14 marca podczas losowania Lotto nie udało się żadnemu z graczy wygrać 30 milionów, a to oznacza, że najbliższa kumulacja wyniesie 35 milionów. Czy tym razem uda się wygrać? Internauci mają zaskakującą teorię na temat losowań Lotto... O co może chodzić?

Losowanie Lotto kumulacja 35 milionów. Suma, którą można wygrać podczas losowania Lotto z pewnością może działać na wyobraźnię. Z pewnością wielu graczy zastanawia się, co kupiłoby sobie za tak wielką kwotę. Dom jak z bajki, luksusowy samochód albo lot w kosmos - pomysłów na to, jak wydać taką górę pieniędzy jest bez liku. Wystarczy zakreślić sześć liczb i liczyć na łut szczęścia... Kolejna okazja do wygrania kilkunastu milionów w Lotto już w czwartek o godzinie 21.40.

Tymczasem część internautów stworzyła niewiarygodnie brzmiącą teorię na temat losowań Lotto. Odkryli oni, że przed świętami i przed wolnym, suma w kumulacji Lotto jest bardzo wysoka. W 2016 roku tak było przed majówką (60 mln zł do wygrania), przed Bożym Ciałem (25 mln zł do zgarnięcia), przed Świętem Wojska Polskiego (9 mln zł) i przed Świętami Bożego Narodzenia (15 mln zł w puli). Zwykły przypadek? A może jest w tym ziarno prawdy?

Czytaj: Kumulacja Lotto 35 milionów. Tu sprawdzisz wyniki

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: