WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości dzieje się Piwo dla psów - butelka kosztuje bagatela 6 złotych!

Piwo dla psów - butelka kosztuje bagatela 6 złotych!

09.11.2010, godz. 20:01
Lubię się napić ze swoim psem
foto: Brak agencji
Chciałbyś napić się piwa w miłym towarzystwie, ale nie masz z kim? Twoje problemy właśnie się skończyły. Teraz jasne z pianką możesz wychylić razem z... psem. W sklepach pojawiły się właśnie piwa dla czworonogów.

 - Świetny pomysł - chwali Maciej Nowak (32 l.) z Łodzi, siadając na kanapie ze szklanką złocistego napoju. Obok niego z miski piwko pije jego pies - Vinga (4 l.).

Przeczytaj koniecznie: Lu Lu – pies, który chodzi na dwóch łapach - FOTKI!

Chmielowy napój o nazwie Dog Beer produkowany jest w Belgii. Z etykiety spogląda na nas wyraźnie zadowolona mordka owczarka niemieckiego. Jedna buteleczka kosztuje około 6 złotych.

- To piwo bezalkoholowe, niegazowane - mówi Jerzy Dylik (55 l.), właściciel sklepu dla zwierząt w Łodzi. - Wziąłem na próbę kilka sztuk i chwyciło. Sprzedaje się głównie przed weekendem, kiedy właściciel czworonoga lubi sobie usiąść ze szklaneczką piwa. Wtedy pies mu towarzyszy i też może delektować się chmielowym napojem.

Patrz też: Warszawa: Porzucone pieski z Palucha czekają na nowych właścicieli

Oprócz chmielu zawiera ekstrakt wołowiny, który zapachem ma zachęcić do wypicia. Nie ma alkoholu, więc nie jest szkodliwy dla zwierząt. Działa za to bardzo dobrze na nerki i drogi moczowe.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: