WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Lubisz kropki i grochy? Zobacz, z czym łączą je gwiazdy!

Lubisz kropki i grochy? Zobacz, z czym łączą je gwiazdy!

04.08.2016, godz. 11:00
halejcio, torbicka, baar
foto: AKPA

W letnim sezonie na ubraniach zazwyczaj królują kwiatowe wzory. Jednak modne są też kropki i grochy! Gwiazdy chętnie wybierają te wzory i nawet odważnie je ze sobą łączą. Zobacz, jak nosić ubrania w kropki i grochy, by wyglądać modnie i stylowo.

Ubrania w kropki i grochy dają duże pole do popisu i możliwość stworzenia stylizacji retro. Do tego jest to jeden z najmodniejszych wzorów tego sezonu, o czym doskonale wiedzą znane gwiazdy. Klaudia Halejcio, Grażyna Torbicka i Kamilla Baar chętnie stawiają na ubrania z kropkami i grochami w rolach głównych. Klaudia Halejcio wybrała biały krótki top i białą rozkloszowaną spódnicę w ten sam wzór czarnych grochów. Grażyna Torbicka postawiła na skromny zestaw białej bluzki i spódnicy w duże, czarne grochy. Najlepszą stylizację zaprezentowała Kamilla Baar. Aktorka odważnie połączyła błętkiną bluzkę w niebieskie grochy z białą spódnicą w czarne grochy. Wyszło świetnie! A wam który zestaw najbardziej się podoba?

Zobacz: Małgorzata Rozenek w sukni jak... szlafrok! Sama ją zaprojektowała!

Przeczytaj też: Joanna Krupa z wielkim dekoltem, Agnieszka Szulim w koronkowym staniku... czyli stylizacje gwiazd z prezentacji jesiennej ramówki TVN

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: