WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Łukasz Jakóbiak pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Łukasz Jakóbiak pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

06.03.2017, godz. 14:00
Łukasz Jakóbiak pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego
foto: Materiały prasowe

W tym tygodniu nasz ekspert od wizerunku, którym jest przebojowy Adrian Zalewski — manager ds. organizacji, tworzenia wizerunku i zarządzania, ocenia Łukasza Jakóbiaka.

Łukasz Jacek Jakóbiak jest polskim dziennikarzem, osobowością internetową, mówcą motywacyjnym i inspiracyjnym. To absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim. Dał się wszystkim poznać w 2010 roku, gdy wywiesił przed wejściem do siedziby EMI Music Poland największy w Polsce list motywacyjny i CV o rozmiarze 3 × 6 metrów, co zostało nagłośnione w mediach. Szerzej znany wszystkim jako twórca i prowadzący internetowego talk-show, 20m2, gdzie zaprasza do swojej kawalerki znane osobistości ze świata kultury, sportu i polityki. Prowadzi także szkolenia i wykłady pod hasłem: Znajdź siłę i bądź zachłanny, znajdź siłę, wygraj życie. W listopadzie 2016 wyemitował na swoim kanale na YouTube pierwszy odcinek drugiego już programu internetowego - Jak mieszkają gwiazdy? W marcu br. uruchomił w internecie swój kanał motywacyjny, tłumaczony na 24 języki obce. Obecnie jest o nim głośno za sprawą wizualizacji jego celu — występu w „The Ellen DeGeneres Show”, jednym z najpopularniejszych programów Ameryki powadzonym przez Ellen DeGeneres.

- Łukasz Jakóbiak ma bardzo dobre pomysły na siebie. Potrafi zaistnieć i zarabiać pieniądze. Jest kreatywny i dąży w wyznaczonym kierunku. Wizualizacja jego celu związana z „The Ellen DeGeneres Show” jest kolejnym świetnym pomysłem. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że Ellen DeGeneres zaprosi go do swojego programu — powiedział Adrian Zalewski.

Zobacz: MyMusic pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Przeczytaj też: Grammy 2017 pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Źródło: 20m2 Łukasza/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: