WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Magdalena Antosiewicz najlepiej ubraną blogerką modową? Ocenia Daniel Jacob Dali

Magdalena Antosiewicz najlepiej ubraną blogerką modową? Ocenia Daniel Jacob Dali

28.11.2016, godz. 14:00
Magdalena Antosiewicz najlepiej ubraną blogerką modową? Ocenia Daniel Jacob Dali
foto: AKPA

Daniel Jacob Dali (31 l.), polski projektant rezydujący na Ibizie, specjalnie dla Se.pl ocenił styl Magdaleny Antosiewicz. Według niego, Magdalena jest najlepiej ubraną polską blogerką modową! Sprawdź, jak projektant ocenił styl Antosiewicz.

- Można myśleć, ze blogerka modowa to młoda dziewczyna, najcześciej około 20-letnia albo jeszcze prędzej licealistka, która pożycza ubrania od koleżanek z ławki szkolnej i tak oto tworzy stylizacje na swojego bloga modowego. Te czasy odchodzą do lamusa i nastała era ludzi kochających modę, znacznie starszych niż "gimby" czy licealistki, które dopiero co prostują zęby, żeby ładnie się uśmiechać do zdjeć. Na salony szturmem wkroczyła Magdalena Antosiewicz. Mama dwójki dzieci o nieskazitelnej figurze, perłowym uśmiechu i blasku elegancji oraz wyczuciu stylu. Magdalena i jej styl są na poziomie co najmniej eleganckiej Paryżanki czy szanowanej gwiazdy Hollywood. Miałem okazję być z Magdaleną na kilku ważnych eventch w Warszawie w ostatnim czasie i jest wręcz rozchwytywana przez fotoreporterów bardziej niż niejedna polska gwiazda z kilkuletnim stażem w mediach. Antosiewicz dokładnie wie, jak wyeksponować swoje piękne atuty i tak oto na otwarciu nowego hotelu w centrum Warszawy pokazała znaczniej więcej niż mogliśmy się spodziewać. Wyszło to tak elegancko i ekskluzywnie, że nie można się w tym doszukać czegoś wulgarnego, jak w kreacjach niektórych polskich celebrytek, które lubią świecić ciałem na ściankach. Magdalena ubiera się nie tylko u znanych projektantów, ale i w sieciówkach. Wiem, że zrobi ogromną karierę w polskiej modzie i nie tylko. Bo ma klasę nie tylko w stylu, ale i w sposobie bycia. Brawo! Takiej świeżości brakowało mi na salonach - ocenił Daniel Jacob Dali.

Zobacz: Elżbieta Romanowska powinna "wydawać mniej pieniędzy na jedzenie, a wiecej na stylistę" - komentuje Daniel Jacob Dali

Przeczytaj też: Katarzyna Stankiewicz brylantem w polskiej muzyce oraz modzie! Ocenia Daniel Jacob Dali

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: