WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Makijaż do autobusu - nowy hit sieci? Joanna Filipiak pokazuje ironiczne nagranie, internauci zachwyceni

Makijaż do autobusu - nowy hit sieci? Joanna Filipiak pokazuje ironiczne nagranie, internauci zachwyceni

13.10.2016, godz. 17:00
joanna filipiak
foto: YouTube

Wszystko wskazuje na to, że nagranie "Makijaż do autobusu" to nowy hit sieci. Makijażowy tutorial został nagrany przez Joannę Filipiak, ukrywającą się pod pseudonimem Joasia Gąska, i został już obejrzany ponad 24 tys. razy. Zobacz ironiczne nagranie, które zachwyciło internautów!

"Makijaż do autobusu" to prześmiewczy tutorial w wykonaniu artystki i dziennikarki Joanny Filipiak, ukrywającej się w serwisie Youtube pod pseudonimem Joasia Gąska. Joanna Filipiak w swoim tutorialu wyśmiewa makijażowe popisy vlogerek, które do każdego fragmentu twarzy wykorzystują inny pędzelek czy kpi z mocnego podkreślenia brwi, nazywając je skrzydłami kruka. Wideo staje się hitem sieci - w 1 dzień zostało obejrzane ponad 24 tys. razy. Czytając komentarze internautów, zamieszczone pod nagraniem, śmiało można wysnuć wniosek, że Joanna Filipiak trafiła w ich gust.

- Malowanie się jest czynnością półautomatyczną, a przy okazji sublimacyjną, więc sprzyja mówieniu prawdy, wypływaniu na wierzch różnych oliw smakowych, tak zwanych smaczków. Tutoriale rzadko ten fakt ujawniają, tak samo jak rzadko odkrywają przed nami, że przeważnie malujemy się nie na galę rozdania nagród, a do autobusu - napisała Joanna Filipiak na swoim blogu w serwisie Natemat, zachęcając do obejrzenia swojego nagrania. Zobaczcie i wy słynny tutorial. Podzielacie zachwyt innych internautów?

Zobacz: Rozświetlający i dziewczęcy MAKIJAŻ w stylu Marty Wierzbickiej [TUTORIAL]

Przeczytaj też: Makijaż w stylu Dody - jak go zrobić? Niedługo w sieci pojawi się tutorial!

Źródło: YouTube
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: