WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Małgorzata Kożuchowska postawiła na hit sezonu - welur. Zobacz jej stylizację z imprezy Róże Gali 2016

Małgorzata Kożuchowska postawiła na hit sezonu - welur. Zobacz jej stylizację z imprezy Róże Gali 2016

22.11.2016, godz. 11:00
małgorzata kożuchowska
foto: AKPA

Małgorzata Kożuchowska zjawiła się na imprezie Róże Gali w stylizacji, która jest hitem tego sezonu. Aktorka postawiła na welurowy strój i luksusowe dodatki. Zobacz, jak się ubrała!

Małgorzata Kożuchowska jest uważana za ikonę stylu, a ten tytuł zobowiązuje! Właśnie dlatego zawsze wybiera eleganckie i stylowe ubrania, które pasują do jej figury i urody. Na imprezie Róże Gali 2016 nie było inaczej. Do tego gwiazda postawiła na najgorętszy trend sezonu - welur. Miała na sobie kombinezon z tego materiału w kolorze głębokiej, butelkowej zieleni marki Doroty Goldpoint. Ta barwa doskonale współgra z jej urodą. Do tego Małgorzata Kożuchowska dobrała czerwoną torebkę Gucci oraz szpilki w tym samym kolorze. Uwagę zwracała też elegancka, wzorzysta apaszka. Podoba się wam stylizacja gwiazdy?

Zobacz: WOW Marina pokazała piersi na imprezie Róże Gali 2016! O jej kreacji mówią już wszyscy

Przeczytaj też: Margaret w oryginalnej stylizacji na Różach Gali. Nie każdy odważyłby się założyć takie buty! Hit czy kit?

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: