WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Margaret w oryginalnej stylizacji na Kobieta Roku Glamour. Wiemy, kto zaprojektował jej strój!

Margaret w oryginalnej stylizacji na Kobieta Roku Glamour. Wiemy, kto zaprojektował jej strój!

22.09.2016, godz. 13:00
Margaret w oryginalnej stylizacji na Kobieta Roku Glamour. Wiemy, kto zaprojektował jej strój!
foto: AKPA

Margaret na gali Kobieta Roku Glamour zaskoczyła oryginalną, popartową stylizacją. Wokalistka zaprezentowała się sukience Bartka Janusza, znanego i lubianego przez gwiazdy stylisty fryzur, który poza fryzjerstwem z pasją oddaje się projektowaniu i tworzy niepowtarzalne kolekcje sukienek.

Margaret była jedną z wielu gwiazd, które zjawiły się na gali Kobieta Roku Glamour i jak zwykle zwracała uwagę swoja stylizacją. Artystka nigdy nie zawodzi - zawsze wygląda oryginalnie, bawi się trendami i nie boi się odważnych rozwiązań. Tym razem postawiła na kreację od Bartka Janusza. Miała na sobie kolorową mini z naszywkami, która kojarzy się ze stylem pop art.

Bartek Janusz przygotował kapsułową kolekcje inspirowaną latami 80. Postawił na odważną kolorystykę, wykorzystał motyw odwróconego trójkąta oraz w ciekawy sposób przeniósł kicz lat 80. do współczesności, nadając mu nowego wymiaru. Elementem charakterystycznym pojawiającym się w kolekcji jest seria specjalnie zaprojektowanych grafik/ikon przez Katarzynę Witczak, kreatywną grafik. Nawiązują one do zawodowych korzeni Bartka Janusza czyli fryzjerstwa, ukazując je w zabawny, niestandardowy sposób. Bartek Janusz modę traktuje z przymrużeniem oka, podkreślając, że jest to jego pasja, w której tak jak we fryzjerstwie może się realizować, dając upust swoim emocjom i wizjom artystycznym.

Zobacz: Paulina Sykut w skromnej stylizacji ukryła ciążowy brzuch. Ciężko uwierzyć, że spodziewa się dziecka!

Przeczytaj też: Kim Kardashian bez stanika! Celebrytka lansuje nowy trend

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: