WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Mateusz Hładki powinien być wzorem dla wszystkich mężczyzn? Jego styl ocenia Daniel Jacob Dali

Mateusz Hładki powinien być wzorem dla wszystkich mężczyzn? Jego styl ocenia Daniel Jacob Dali

17.10.2016, godz. 12:30
Mateusz Hładki powinien być wzorem dla wszystkich mężczyzn? Jego styl ocenia Daniel Jacob Dali
foto: AKPA

Daniel Jacob Dali (31 l.), polski projektant rezydujący na Ibizie, specjalnie dla Se.pl ocenił styl Mateusza Hładkiego. Projektant zachwycił się stylizacjami dziennikarza, chwali jego wyczucie stylu oraz gust. Przeczytaj najnowszy felieton!

W polskiej telewizji nie brakuje stylowych prezenterów i pogodynek. Moje oko od dawna przyciąga stylowy Mateusz Hładki, który jest w typie londyńskiego gentelmena. Mateusz to obecnie prezenter w stacji TVN, gdzie możemy podziwiać go każdego ranka pod krawatem lub w modnych koszulach w kratę. Na eventch czy oficjalnych balach Mateuszowi nieobcy jest smoking czy długi płaszcz, który dodaje klasy każdej stylizacji, będącej zawsze na topie. Oprócz dobrego wyczucia w modzie, Mateusz jest szalenie przystojny i doskonale dba o swój wizerunek. Zawsze idealnie przycięta broda i ułożona fryzura to jego atut i wizytówka. Podczas ostatniej wizyty mojej znajomej Paris Hilton w Polsce Mateusz przeprowadzał z nia wywiad. Tak ją zachwycił swoim stylem i wyglądem, że opuszczała nasz kraj z uśmiechem na twarzy - skomentował Daniel Jacob Dali.

Zobacz: Styl Ewy Gawryluk może być wzorem dla wszystkich kobiet? Ocenia Daniel Jacob Dali

Przeczytaj też: Renata Kaczoruk zachwyciła polskiego projektanta! Daniel Jacob Dali ocenia jej styl

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: