WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Matura 2017 matematyka: te zadania mogą się pojawić na egzaminie [PRZECIEKI]

Matura 2017 matematyka: te zadania mogą się pojawić na egzaminie [PRZECIEKI]

05.05.2017, godz. 07:26
Matura 2017 niemiecki
MATURA 2017 język niemiecki, matura 2017 niemiecki, matura 2017 niemiecki arkusze, matura 2017 niemiecki odpowiedzi, poziom rozszerzony foto: Archiwum

Matura 2017 matematyka. Już 5 maja uczniowie napiszą maturę z matematyki - co w tym roku może znaleźć się w arkuszach? Jakie zadania się pojawią i gdzie potem szukać odpowiedzi? SE.pl postanowił sprawdzić, jakie przecieki dotyczą matury 2017 z matematyki. Sprawdźcie, co może pojawić się na maturze z matematyki 2017.

Matura 2017 matematyka. Wielkimi krokami zbliżają się tegoroczne matury. Już 4 maja uczniowie rozwiążą zadania z języka polskiego, zaś dzień później zmierzą się z arkuszem z matematyki. Co w tym roku może znaleźć się w arkuszach? W sieci pojawiają się już pierwsze przecieki. Uczniowie sądzą, że w tym roku na egzaminie z matematyki mogą pojawić się zadania związane z geometrią, wzorami skróconego mnożenia oraz rachunkiem prawdopodobieństwa. Warto wiedzieć, że w 2016 roku na egzaminie z matematyki Komisja układająca pytania egzaminacyjne postanowiła również sprawdzić umiejętności rozwiązywania zadań z niewiadomymi oraz znajomość statystyki. Szczegóły możecie znaleźć poniżej: Matura 2016 matematyka podstawowa. MAMY ARKUSZE, ODPOWIEDZI. Sprawdź, czy zdałeś!

Pamiętajcie, że na SE.pl znajdziecie relację z tegorocznych matur: pierwsze komentarze, arkusze oraz odpowiedzi.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: