WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości dzieje się Milionerzy pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Milionerzy pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

30.01.2017, godz. 14:00
„Milionerzy” pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego
foto: AKPA

W tym tygodniu nasz ekspert od wizerunku, którym jest przebojowy Adrian Zalewski — manager ds. organizacji, tworzenia wizerunku i zarządzania, ocenia decyzję TVN o powrocie na antenę teleturnieju Milionerzy.

„Milionerzy” to kultowy teleturniej wywodzący się z Wielkiej Brytanii, który zyskał popularność w ponad 100 krajach na całym świecie dzięki przejrzystym zasadom, ogromnym nagrodom finansowym oraz emocjom godnym dobrego thrillera. Również w Polsce bił rekordy popularności — wyemitowano w sumie 688 odcinków, a każdy z nich gromadził niemal 3 miliony widzów. Pytanie za milion zostało zadane w historii polskich milionerów dwunastokrotnie, ale główna wygrana padła tylko raz, 28 marca 2010 r. Dobrej odpowiedzi na 12. pytanie udzielił Krzysztof Wójcik. Wiosną „Milionerzy” powracają na antenę TVN. Tym razem stacja zdecydowała, że zamiast jednego odcinka tygodniowo widzowie w nowej ramówce zobaczą teleturniej aż cztery w tygodniu, a każdy będzie trwał 25 minut. Gospodarzem programu będzie Hubert Urbański.

- Dyrektor programowy TVN — Edward Miszczak podjął bardzo dobrą decyzję. Teleturniej Milionerzy przyciągnie do stacji TVN dużą liczbę widzów. Z pewnością zadba o to Hubert Urbański, który idealnie nadaje się do roli prowadzącego ten program. Zdecydowanie bardzo dobrym pomysłem jest częstsza emisja teleturnieju — powiedział Adrian Zalewski.

Zobacz: Radio RMF FM pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Przeczytaj też: WOŚP pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: