WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości dzieje się MODECOM razem z Morele.net uzbroją technologicznie graczy w trakcie poznańskiego PGA

MODECOM razem z Morele.net uzbroją technologicznie graczy w trakcie poznańskiego PGA

05.10.2016, godz. 15:41
MODECOM
foto: Materiały prasowe

Październik 2016 – Firma MODECOM – sponsor poznańskiej imprezy dla graczy PGA, zaprosiła do współpracy jeden z największych sklepów internetowych w Polsce – Morele.net. Partnerzy na wspólnie zorganizowanym stoisku o powierzchni 200 metrów kwadratowych przygotowali dla odwiedzających poznańskie targi mnóstwo atrakcji. Stoisko usytuowane będzie w pawilonie 8.

Wspólne stoisko MODECOM i Morele.net podzielone będzie na trzy strefy: free to play (swobodnego grania), rozrywkową ze sceną oraz strefę sprzedaży promocyjnej. W każdej z tych stref na odwiedzających czekać będzie mnóstwo atrakcji. Premiery produktów dla graczy z linii MODECOM VOLCANO, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, spotkanie z influencerami i cosplayerami. Na stoisku firmy MODECOM będzie miała miejsce również premiera długo oczekiwanej gry. Szczegóły premiery zostaną podane już wkrótce. W strefie Free to play, przy 14 stanowiskach komputerowych, fani gier komputerowych będą mogli przetestować najnowszy sprzęt z linii MODECOM VOLCANO. Myszy, klawiatury mechaniczne i słuchawki będzie można przetestować na najpopularniejszych esportowych tytułach: Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends, Gang Beasts, Overwatch oraz Forza Motorsport 6.

Fani gier komputerowych w trakcie poznańskiej imprezy będą mogli wziąć udział w dwóch otwartych turniejach. Każdy, kto przyjdzie na stoisko MODECOM i Morele.net, może spróbować swoich sił w grach: Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends. Na umieszczonej przy stoisku scenie przez cały czas trwania targów będzie działo się naprawdę dużo. W organizowanych w trakcie całej imprezy konkursach do wygrania będą bardzo atrakcyjne nagrody. Oprócz tego, odwiedzający stoisko MODECOM – Morele.net będą mieli okazję spotkać się z gwiazdami polskiego esportu, a nawet zmierzyć się z nimi w najpopularniejszych tytułach. Na stoisku MODECOM – Morele.net przez wszystkie trzy dni trwania imprezy gościć będą również dwie cosplayerki. Jak przystało na imprezę o profilu targowym, na wspólnym stoisku MODECOM – Morele.net nie może zabraknąć również produktów sprzedawanych w bardzo atrakcyjnych cenach. W specjalnej strefie sprzedaży promocyjnej będzie można kupić m.in. premierowy sprzęt gamingowy marki MODECOM, a także wiele innych atrakcyjnych produktów.

 

 

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: