WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Najbardziej obciachowe „must have” sezonu!

Najbardziej obciachowe „must have” sezonu!

27.09.2016, godz. 10:00
doda, dorota rabczewska, szpilki, buty na obcasach, skarpetki, moda
foto: AKPA

Klapki z futerkiem, kozaki z plastiku, sandały z pomponami oraz skarpetki zakładane do szpilek to według nas zdecydowane kity minionych sezonów. Są mało eleganckie i zapewne też niepraktyczne w użytkowaniu. A wy co sądzicie na ten temat?

Nie zawsze to, co drogie musi być modne. To udowadniane jest nam każdego sezonu. Czasami najnowsze trendy, które próbują wylansować duże domy mody okazują się klapą i nietrafionym pomysłem. Nawet gwiazdy, które są angażowane w promocję danych butów czy ubrania nie pomagają. Wśród kitów tego sezonów naszym zdaniem są na pewno klapki z futerkiem, kozaki z plastiku, sandały z pomponami oraz skarpetki zakładane do szpilek. Klapki z futerkiem lansowała Sara Boruc i Rihanna, która zaprojektowała dla marki Puma właśnie serię takich oryginalnych klapek.

Snapchat SINBYMANNEI_COM #sliders #klapki #fashion #beka #sinbymannei #givenchy #givenchysliders #fursliders

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Sara Boruc Mannei (@sinbymannei_com) 1 Sie, 2016 o 3:16 PDT

Od pewnego czasu za trendsetterkę uchodzi Kim Kardashian, która na pokazie linii ubrań swojego męża męczyła się w przezroczystych wykonanych z PCV kozakach.

 

Love this look! Clear thigh high boots YEEZY SEASON 4

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kim Kardashian West (@kimkardashian) 10 Wrz, 2016 o 2:49 PDT

W wakacje wiele blogerek modowych chętnie zakładało sandały z pomponami, które tak naprawdę wyglądają komicznie. Podobnie jest w przypadku mody, która od kilku sezonów próbuje wedrzeć się na salony. Chodzi o skarpetki zakładane do sandałów. Może i ciepło w stopy, ale czy modnie?

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: