WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości dzieje się Najlepsze stylizacje z imprezy "Samochód Roku Playboya 2017". Ocenia Daniel Jacob Dali

Najlepsze stylizacje z imprezy "Samochód Roku Playboya 2017". Ocenia Daniel Jacob Dali

21.06.2017, godz. 15:30
Edyta Herbuś
Edyta Herbuś na imprezie Playboya foto:

Daniel Jacob Dali, polski projektant rezydujący na Ibizie, specjalnie dla Se.pl, ocenił stylizacje gwiazd z imprezy Samochód Roku Playboya 2017. Oto najlepsze kreacje wieczoru!

Za nami jubileuszowa impreza "Samochód Roku Playboya 2017". Już po raz 25. w Warszawie jury wybrało najbardziej ekskluzywne i luksusowe marki samochodowe. Z tegorocznej gali udało mi się wyłowić kilka niesamowitych kreacji, które przejdą do historii mody na polskich salonach! Zdecydowanie dawno niewidziana Monika Pietrasińska była królową tej nocy. Jej stylizacja oraz makijaż to absolutny profesjonalizm - do dziś nie mogę wyjść z podziwu. To numer jeden spośród wszystkich gwiazd. Na uwagę zasługuje także Edyta Herbuś. Jej długa, ręcznie wyszywana, koronkowa suknia to hit tego sezonu. Delikatne srebrne szpilki dodały odpowiedniego kontrastu całości kreacji. Edyta - to się nazywa strzał w dziesiątkę! Na czerwonym dywanie nie mogło zabraknąć Oli Ciupy, która za każdym razem coraz bardziej mnie zaskakuje. Modna koronka w czerni, odsłonięte nogi oraz włosy spięte lekko do tyłu, sprawiły, że Ola wyglądała tak, jakby przyleciała prosto z Hollywood. Znana blogerka modowa, Magdalena Antosiewicz jako jedna z nielicznych postawiła na kolory. I dobrze, bo w końcu mamy lato, a wzory kwieciste są jak najbardziej w ścisłej czołówce trendów w tym sezonie. Magda dobrała do swojej stylizacji torebkę Chloe ze złotymi dodatkami. Całość tworzyła look, który moim zdaniem jest godny uwagi. Pochwały należą się też Lidii Kopanii. Jej długa suknia, ręcznie wyszywana złotymi elementami i piórami zrobiła na mnie niesamowite wrażenie.

Nie pozostaje mi nic innego jak tylko raz jeszcze pogratulować gustu tym paniom!

Zobacz: Najlepsze stylizacje z gali Plejady. Ocenia Daniel Jacob Dali

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: