WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości dzieje się Najmodniejsza fryzura sezonu: half bun! Gwiazdy ją kochają WIDEO

Najmodniejsza fryzura sezonu: half bun! Gwiazdy ją kochają WIDEO

22.08.2016, godz. 16:00
Najmodniejsza fryzura sezonu: half bun! Gwiazdy ją kochają
foto: AKPA/Eastnews

Najmodniejszą fryzurą tego sezonu zdecydowanie jest half bun. Jest to mały koczek zrobiony na czubku głowy z niewielkiej ilości włosów. Reszta włosów jest rozpuszczona i luźno opada na ramiona. Gwiazdy pokochały to uczesanie!

Mały koczek na czubku głowy zrobiony z niewielkiej ilości włosów oraz rozpuszczona reszta włosów, swobodnie opadająca na ramiona i plecy - oto half bun, czyli najmodniejsza fryzura tego sezonu. Jest to kompromis pomiędzy słynnym koczkiem cebulką a rozpuszczonymi włosami. Miłośniczki obu kombinacji mogą poczuć się spełnione. Half bun podbił serca kobiet w tym roku, rozkochał w sobie nawet gwiazdy (m.in. Edytę Górniak i Khloe Kardashian!) i nic w tym dziwnego. Half bun to banalnie prosta do zrobienia fryzura, która zwraca uwagę i przyciąga spojrzenia. To też świetne uczesanie dla kobiet, które mają grzywki i chcą je na chwilę ukryć. To wygodna fryzura na co dzień czy na plażę. Half bun jest też idealny dla włosów zarówno długich, jak i krótkich. Lubicie half bun?

Zobacz: Anna Wendzikowska już tak nie wygląda. Zmieniła kolor włosów!

Przeczytaj też: Ewa Farna ma nową fryzurę! Zobacz, jak wygląda

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: