WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Nawiedzony dom. Jak poznać, że w domu są duchy?

Nawiedzony dom. Jak poznać, że w domu są duchy?

25.10.2016, godz. 13:01
duchy miedzy nami
foto: yourghoststories.com

Dziwne zachowanie zwierząt, tajemnicze odgłosy czy dziwne postacie - te wszystkie sygnały mogą świadczyć o tym, że Twój dom może byc nawiedzony przez duchy! Co jeszcze może być oznaką tego, że nasz dom zamieszkują tajemnicze istoty? SE.pl postanowił sprawdzić, co świadczy o tym, że nasz dom może być nawiedzony.

Tajemnicze szmery, dziwne dźwięki czy nietypowe zachowanie zwierząt - wszystkie te znaki mogą świadczyć o tym, że nasz dom jest nawiedzony przez duchy. Aby jednak nabrać stuprocentowej pewności, warto przeprowadzić test. W skrajnych przypadkach możemy zwrócić się o pomoc do egzorcysty, ale pamiętajmy, że to ostateczność. W Polsce egzorcystę możemy odnaleźć w każdej diecezji. Kontakt znajdziemy na stronie internetowej. Pod żadnym pozorem nie powinniśmy przeprowadzać egzorcyzmów sami.

Kiedy jednak nie mamy pewności, że nasz dom faktycznie zamieszkują tajemnicze zjawy, możemy sprawdzić to prostymi sposobami. Jeśli zauważymy, że na ścianie bądź na schodach unosi się duch bądź dziwna postać, powinniśmy zwrócić uwagę, czy nie jest to gra cieni. Strach przed duchami może również wywołać nietypowe zachowanie zwierząt - skamlenie czy zjeżona sierść. Warto wtedy dokładnie zbadać, czy nasz pupil nie wystraszył się jakiegoś dźwięku poza domem. Inną oznaką tego, że nasz dom stał się siedliskiem istot nadprzyrodzonych jest przesuwanie przedmiotów. Najczęściej to jednak żarty któregoś z naszych bliskich...

Widzieliście kiedyś ducha?

Czytaj: Tę wieś nawiedzają duchy nazistów

Źródło: Fokus TV

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: