WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Nie masz pomysłu na przebranie na Halloween? Sprawdź 5 sposobów wyjątkowy strój na Halloween [FILMY]

Nie masz pomysłu na przebranie na Halloween? Sprawdź 5 sposobów wyjątkowy strój na Halloween [FILMY]

27.10.2016, godz. 20:04
Halloween, dynie
foto:

Zabawa Halloween już dziś wieczór, a Ty wciąż nie masz pomysłu na mroczny strój? Sprawdź kilka propozycji na szybkie i tanie stroje, dzięki którym będziesz wyróżniać się na zabawie halloween.

Poniżej przedstawiamy kilka propozycji na naprawdę łatwy i tani sposób stworzenia niecodziennej stylizacji halloween. Wystarczy kilka atrybutów i trochę kreatywności, a efekt zadziwi każdego!

1. Panowie z "5 sposobów na" przedstawiają multimedialny strój. Do jego wykonania wystarczy koszulka i smartfon z aplikacją oka. W koszulce z nadrukiem demonicznej twarzy wycinamy oko. Z tyłu naszywamy prowizoryczną kieszonkę, do której wkładamy smartfona z aplikacją oka. Koszulka z przerażającą twarzą śledzącą wzrokiem znajomych przerazi nawet najodważniejszych!

2. Przerażająca charakteryzacja w 10 min. Do wykonania potrzebna jest zwykła maseczka na twarz oraz czerwona farba plakatowa. Na zakupionej w aptece maseczce tworzymy plamy imitujące krew. Taka prosta stylizacja może być idealnym dodatkiem do stroju psychopatycznego lekarza.

3. Uniwersalna czaszka, do której wykonania potrzebnych jest zaledwie kilka kosmetyków. Ważny jest przede wszystkim jasny podkład i ciemne cienie. Tak uniwersalna stylizacja będzie zawsze odpowiednia na wszelkie zabawy w stylu halloween.

4. Seksowna i mroczna piratka wymaga nieco więcej pracy, ale za to efekt jest piorunujący. Potrzebne będą kosmetyki, opcjonalnie sztuczne dredy, piracka chustka, biała, za duża koszula i czarna spódnica.

5. Charakteryzacja na wampira to wyjątkowo uniwersalna stylizacja. Jak ją wykonać? Wystarczy kilka kosmetyków, czarna długa suknia i kilka czarnych dodatków. Prosto, szybko i tanio.

Źródło: Julia Tryzno
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: