WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości dzieje się Nigdy nie uwierzysz, ile lat ma ta kobieta! Znamy jej sekret...

Nigdy nie uwierzysz, ile lat ma ta kobieta! Znamy jej sekret...

16.05.2017, godz. 14:00
Liu Yelin
foto: Instagram

Liu Yelin podbija Instagram. Kobieta zachwyca swoim wyglądem - idealną figurą, gładką cerą. Patrząc na jej zdjęcia, ciężko uwierzyć, że ma już 50 lat. My wiemy, jaki jest sekret jej młodego wyglądu.

50-letnia Liu Yelin to nowa gwiazda Instagrama. Nic dziwnego, bo może być wzorem dla milionów kobiet na całym świecie. Liu Yelin ma nie tylko idealną figurę, ale także doskonałą cerę pozbawioną zmarszczek. Jaki jest jej sekret? - Pływam w jeziorze i codziennie trenuję. Moim ulubionym sportem jest pływanie w basenie na zewnątrz w zimie. Nie zawsze mam ochotę trenować, ale wtedy się zmuszam i i tak ćwiczę - wyznała Liu Yelin. Kobieta przyznała też, że często jest zaczepiana przez obcych ludzi, którzy chcą wiedzieć, w jaki sposób zachowuje młody wygląd. Do tego Liu Yelin wygląda jak rówieśnica swojego syna. Zdecydowanie warto iść w jej ślady i zachwycać wyglądem jak najdłużej!

Zobacz: Ubierz się jak Anna Lewandowska! Oto pomysły na stylizacje

 

 

 

 

To my young student @zhentin9 don't be lazy by eating (diet only). For my lifestyle, I trained my fitness first before my diet! This is how the fitness and health cycle works with the help of me! Bingo!!! 对我的年轻学生Zhenting不要因为吃饭而懒惰(仅限饮食)。对于我的生活方式,我先训练我的健身,然后才能饮食!这是健身和健康周期如何在我的帮助下工作!Bingo!!! #fitnessforward #fitnessgoddess #fitnessgoal #fitnesslove #fitnessfun #fabulousfit #strongfit #modelfit #modelfitness #fitnessmodeling #fitfashion #fitforfashion #fashionfit #fitstrong #modelstyle #modellifestyle #fashionisto #instafashionista #instafashionist #covermodel #fashionfabulous #modelmayhem #modelshoot #modelshot #modelphotography #modelphotoshoot #fashionmodelling #fashionmodeling #freelancemodel #modelingagency

Post udostępniony przez 刘叶琳 Liu Yelin (@queenyelin) 6 Maj, 2017 o 12:25 PDT

 

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: