WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Nowość kosmetyczna - serum N˚606 z linii Vita C INFUSION. Idealne na zmarszczki i przebarwienia!

Nowość kosmetyczna - serum N˚606 z linii Vita C INFUSION. Idealne na zmarszczki i przebarwienia!

02.08.2016, godz. 15:00
Nowość kosmetyczna - serum N˚606 z linii Vita C INFUSION. Idealne na zmarszczki i przebarwienia!
foto: Materiały prasowe

Marka Mincer Pharma stworzyła produkt, który przypadnie do gustu kobietom walczącym z upływem czasu, przebarwieniami czy zmęczeniem skóry - przeciwstarzeniowe serum olejkowe N˚606. Zawiera ono największe stężenie witaminy C TETRA na rynku – aż 7 proc. Właściwości C TETRA to efekt wysokiej stabilności oraz wchłanialności. To z kolei przekłada się na skuteczną ochronę przed przedwczesnym starzeniem, niedoskonałościami, przebarwieniami i zmęczeniem skóry.

W przeciwstarzeniowym serum olejkowym N˚606 Mincer Pharma zastosowano czystą witaminę C TETRA. Uwagę zwraca nie tylko sam składnik, ale również jego bardzo wysokie stężenie, jakiego dotychczas nie było jeszcze na naszym rynku. Wynosi ono ok. 7 proc., czyli aż 70 mg/ml. Co to wszystko oznacza w praktyce?

Witamina C Tetra to innowacyjny składnik, który powstał w laboratoriach japońskich naukowców. Był odpowiedzią na poszukiwanie nowej postaci witaminy C, wolnej od tradycyjnych wad tego składnika: niestabilności, trudnej przenikalności i drażniącego działania. Dodatkową przewagą C TETRY jest fakt, że rozpuszcza się ona w olejach (a nie jak „zwykła” witamina C – w wodzie). Dzięki temu jest dużo bardziej stabilna, odporna na oksydację, działanie słońca i temperatury – nie rozkłada się tak szybko, bardzo długo zachowując swoje cenne właściwości. Co więcej, C Tetra jest niezwykle łatwa i przyjazna w użytkowaniu. Doskonała przyswajalność i wchłanialność sprawia, że z łatwością przenika do głębszych warstw skóry. Zawierające ją kosmetyki mogą stosować nawet osoby o wrażliwych typach skóry – np. ze skłonnością do alergii, podrażnień oraz z cerą naczyniową. Dla tych ostatnich C TETRA jest wręcz wskazana ponieważ wspomaga uszczelnianie naczyń krwionośnych.

W praktyce oznacza to, że serum N˚606 z linii Vita C INFUSION pozostaje wysoce skuteczne i wykazuje swoje efektywne działanie na długo po otwarciu opakowania. Przy jego regularnym stosowaniu skóra staje się zregenerowana, napięta, wypoczęta i promienna. Zmarszczki i przebarwienia zostają zredukowane, naczynka wzmocnione, a koloryt cery ujednolicony. Preparat jest odpowiedni dla każdego typu skóry i mimo olejkowej formuły wchłania się szybko nie pozostawiając tłustego filmu. Może być stosowany na dzień i na noc, również w ciepłych i słonecznych miesiącach roku (wówczas, tak jak przy stosowaniu każdego, intensywnie działającego i rozjaśniającego preparatu, warto stosować również odpowiedni filtr przeciwsłoneczny, który zapobiegnie pojawieniu się nowych przebarwień). Oprócz przełomowej formy witaminy C Serum N˚606 zawiera również inne, aktywne biologicznie składniki, które działając synergicznie względem siebie, potęgują skuteczność preparatu. Są nimi: olej z rokitnika, odpowiedzialny za słoneczny kolor kosmetyku oraz kompleks Omega Plus bogaty w NKKT (niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe). Produkt ma cytrusowo-ziołowy zapach.

Produkt przebadany dermatologicznie.
Sugerowana cena: ok. 50 pln
Pojemność: 15 ml

Zobacz: Witamina C - nie tylko dla zdrowia, ale i urody!

Przeczytaj też: Jak działa witamina C w kosmetykach?

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: