WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości dzieje się Nowy model butów na zimę ECCO UKIUK konkurencją dla popularnych Emu?

Nowy model butów na zimę ECCO UKIUK konkurencją dla popularnych Emu?

11.11.2016, godz. 15:00
Nowy model butów na zimę ECCO UKIUK konkurencją dla popularnych Emu?
foto: Materiały prasowe

Nowy model butów ECCO UKIUK oferuje unikalną kombinację stylu, technologii i komfortu – to wszystko zaprojektowane z myślą o codziennym stylu życia. Wpisujące się w miejski charakter nowe obuwie ECCO stanowi podstawę zimowej garderoby i alternatywę dla popularnych Emu!

ECCO UKIUK są stworzone z podwójnej warstwy skóry, która zapewnia miękkość dopasowania i idealne przyleganie do kształtu stopy. Podszewka z naturalnej owczej skóry zabezpiecza przed uciekaniem ciepła. Podobnie jak w przypadku wszystkich innych butów ECCO, ten model posiada podeszwę, która daje dobrą przyczepność, elastyczność i wygodę – to wszystko zasługa technologii direct-inject. Według marki, dostępne w czterech kolorach buty ECCO UKIUK są odpowiedzią na potrzebę łączenia indywidualnego stylu z praktycznymi rozwiązaniami. Kolekcja zimowych butów ECCO UKIUK będzie dostępna od września, ceny zaczynają się od 699,90 zł. Czy to dobra alternatywa dla Emu?

Zobacz: Nigdy nie zgadniesz, z czego są zrobione nowe buty marki Adidas!

Przeczytaj też: To prawdopodobnie NAJBRZYDSZE kozaki na świecie! Sprawdź, która polska gwiazda dobrała je do swojej stylizacji

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: