WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości dzieje się Nowy trend Capsule wardrobe. Potrzebujesz tylko 37 ubrań w szafie!

Nowy trend Capsule wardrobe. Potrzebujesz tylko 37 ubrań w szafie!

05.09.2016, godz. 18:00
DOBRY MOMENT NA PORZĄDKI W GARDEROBIE. Szafa w wiosennej odsłonie
foto: SHUTTERSTOCK

Od dłuższego już czasu minimalizm jest modny w każdej dziedzinie życia, również w modzie. Tylko w jaki sposób żyć zgodnie z zasadami minimalizmu, gdy na każdym kroku kuszą nowe kolekcje i trendy? Pomocny w tym może być trend Capsule wardrobe. Sprawdź, na czym polega.

Capsule wardrobe to minigarderoba - idealne rozwiązanie dla wszystkich kobiet, które chcą wprowadzić zasady zdrowego minimalizmu w swoich szafach. Polega na tym, że należy skompletować jedynie 37 ubrań na jeden sezon. Lista jest indywidualna, ale ważny, by wszystkie ubrania można było ze sobą zestawić i miksować. Najlepiej jest stawiać więc na uniwersalne i ponadczasowe kolory. W zestaw Capsule wardrobe powinny wchodzić takie ubrania, jak: 9 dołów (spodni, spódnic i szortów), 15 topów (koszulek, bluzek, koszul), 2 sukienki, 2 marynarki i 9 par butów. Nieograniczone są za to ilości bielizny i biżuterii. Proporcje mogą się zmieniać w zależności od sezonu.

Nie da się ukryć, że Capsule wardrobe to świetny pomysł na utrzymanie porządku w szafie, oszczędność pieniędzy, a także czasu. Dzięki Capsule wardrobe można posiadać wyłącznie dobrze przemyślane stroje i starannie dobrane, z których można tworzyć wiele zestawów. Nie ma mowy o stylizacyjnych wpadkach!

Zobacz: Ubierz się jak Victoria Beckham! Zobacz pomysły na stylizacje

Przeczytaj też: Wakacyjne last minute, czyli jak szybko i mądrze spakować walizkę?

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: