WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości dzieje się Państwo w Państwie pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Państwo w Państwie pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

10.04.2017, godz. 14:00
Państwo w Państwie pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego
foto: Facebook

W tym tygodniu nasz ekspert od wizerunku, którym jest przebojowy Adrian Zalewski — manager ds. organizacji, tworzenia wizerunku i zarządzania, ocenia program Państwo w Państwie.

Magazyn „Państwo w Państwie” jako jedyny w Polsce piętnuje przypadki nadużywania prawa, nepotyzmu w relacjach: państwo-przedsiębiorca, państwo-obywatel. Program walczy z powszechnym w klasie urzędniczej przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają te patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. Program prowadzi Przemysław Talkowski — dziennikarz i prawnik znany z anteny kanału Polsat News i autorskiego magazynu „Nie daj się fiskusowi”. Talkowski w programie „Państwo w Państwie” rozmawia w studiu z głównym bohaterem reportażu, członkami rodziny, ale także przedstawicielami urzędów, politykami, komentatorami i ekspertami. „Państwo w Państwie” nadawane jest w każdą niedzielę na dwóch antenach jednocześnie — w Telewizji POLSAT oraz w Polsat News o godzinie 19:30.

- To bardzo dobra oraz bardzo ważna społecznie produkcja Telewizji Polsat, która pokazuje patologie instytucji publicznych oraz osób w nich pracujących, jakie niestety są obecne w naszym kraju. Program Państwo w Państwie ma dużą oglądalność — powiedział Adrian Zalewski.

Zobacz: Nowy program Ewy Drzyzgi - 36,6°C pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Przeczytaj też: The Brain. Genialny Umysł pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: