WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Piękna modelka Victoria's Secret Jasmine Tookes ma rozstępy! Możesz już przestać wstydzić się swoich

Piękna modelka Victoria's Secret Jasmine Tookes ma rozstępy! Możesz już przestać wstydzić się swoich

02.11.2016, godz. 16:00
Piękna modelka Victorias Secret Jasmine Tookes ma rozstępy! Możesz już przestać wstydzić się swoich
foto: Printscreen buzzfeed.com

Masz kompleksy przez rozstępy na swoim ciele? Nie pokazujesz się na plaży czy basenie, bo sądzisz, że bruzdy na brzuchu, udach czy pośladkach to powód do wstydu? W takim razie musisz zobaczyć najnowsze zdjęcia jednej z najseksowniejszych modelek na świecie - Jasmine Tookes.

Jasmine Tookes to jedna z modelek Victoria's Secret. Obok Adriany Limy czy Alessandry Ambrosio jest jedną z najgorętszych i najseksowniejszych gwiazd wybiegu marki. Ostatnio jest na ustach wszystkich, bo podczas wielkiego show zaprezentuje na sobie najdroższy biustonosz na świecie - warty trzy miliony dolarów Fantasy Bra. Niedawno odbyła się też sesja zdjęciowa Jasmine, prezentująca drogocenny stanik. Oczywiście zdjęcia robią wrażenie - piękny stanik zaprezentowany na idealnym ciele modelki, czego można chcieć więcej? Spostrzegawczy fani dostrzegli jednak ciekawy szczegół na fotografiach Jasmine - otóż, supermodelka ma... rozstępy! Choć mogłoby się wydawać, że aniołki Victoria's Secret są pozbawione wszelkich skaz, będących domeną zwykłych, szarych ludzi, to jednak jak widać - nic bardziej mylnego! Jasmine jeszcze szczupła (dla niektórych może nawet chuda lub za chuda), a mimo tego ma na biodrach głębokie ślady rozstępów. Podejrzewamy, że miliony kobiet odetchnęły z ulgą po zobaczeniu tych zdjęć. Skoro nawet supermodelka ma rozstępy, to czego tu się wstydzić?

Zobacz: Nawet Ewa Chodakowska ma ROZSTĘPY! Nic się nie da z nimi zrobić?

Przeczytaj też: Cellulit, rozstępy i fałdki też mogą być sexy? Iskra Lawrence chce to udowodnić na Instagramie


 

Welcome to my crib @voguemagazine #VSFantasyBra #VSFashionShow

Film zamieszczony przez użytkownika Jasmine Tookes (@jastookes) 26 Paź, 2016 o 1:31 PDT

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: