WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Polska supermodelka Marta Dyks reklamuje jesienne ubrania Peek & Cloppenburg

Polska supermodelka Marta Dyks reklamuje jesienne ubrania Peek & Cloppenburg

26.09.2016, godz. 17:00
Polska supermodelka Marta Dyks reklamuje jesienne ubrania Peek & Cloppenburg
foto: Materiały prasowe

Top modelka Marta Dyks pojawi się w najnowszej kampanii Peek & Cloppenburg. Po udanej kampanii dla światowej marki Marks&Spencer zobaczymy ją na kolejnych bilbordach w całej Europie. Modelka pojawi się w nowej kolekcji jesień/zima 2016/2017 inspirowanej efektownymi, ale i wymagającymi trendami lat 70.

Kampania marki Peek & Cloppenburg z udziałem Marty Dyks o ogromnym zasięgu ukaże się nie tylko na bilbordach, ale także ozdobi wystawy sklepów Peek&Cloppenburg, zrzeszające ekskluzywne marki najpopularniejszych projektantów, takich jak: Gucci, Hugo Boss, Armani czy Tommy Hilfiger. W jesiennej linii marki, która jest reklamowana przez naszą top modelkę znajdziemy płaszcze z dużymi, wykładanymi kołnierzami i mankietami, dżinsowe spodnie dzwony, sukienki mini, zamszowe kurtki. Stroje zdecydowanie nawiązują do szalonych lat 70. Zobacz ubrania na jesień reklamowane przez Martę Dyks w naszej galerii. Co ci się najbardziej podoba?

Zobacz: Metaliczne ubrania na jesień to hit! Zobacz pomysły na stylizacje

Przeczytaj też: W Reserved, Mohito i innych markach LPP nie będzie naturalnych futer! Firma dołączyła do Fur Free Retailer

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: