WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Polski Bus rozkład jazdy ZIMA 2016. Jak dojechać na święta?

Polski Bus rozkład jazdy ZIMA 2016. Jak dojechać na święta?

03.11.2016, godz. 16:43
Polski Bus
Polski Bus foto: FOTO SE

Polski Bus rozkład jazdy. 27 lipca Polski Bus zaprezentował swoją oferę na zimę. Już teraz można zarezerwować bilet na swoją podróż do polskich i zagranicznych miast. Co ważne, kupując bilet wcześniej możemy liczyć na wielką promocję - za jedynie 2 złote możemy pojechać do wymarzonego miejsca. Sprawdźcie szczegóły rozkładu Polskiego Busa na SE.pl.

Polski Bus rozkład jazdy. 27 października przewoźnik zaprezentował nową ofertę na jesień. Jak poinformował Polski Bus, już teraz możemy zarezerwować bilety, dzięki czemu możemy zgarnąć bilety na podróż Polskim Busem już za dwa złote! Warto wiedzieć, że Polski Bus oferuje połączenia do polskich i zagranicznych miast. A to oznacza, że Polskim Busem możemy pojechać zarówno w odwiedziny do bliskich, jak i na święta Bożego Narodzenia. - Już dziś został uruchomiony nowy kalendarz na podróże pomiędzy 16 grudnia a 10 stycznia. To niesamowita okazja do zaplanowania świątecznych oraz sylwestrowych wyjazdów w fantastycznych cenach rozpoczynających się od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej! - pisze na swojej stronie Polski Bus.

Oprócz dotychczasowych połączeń pojawiły się dwie nowe linie i nowe miasta na trasie Warszawa – Kołobrzeg, które zostały uruchomione we współpracy z Mobilis Group. Nowe terminy podróży obejmują również wszystkie linie partnerskie Żak Express, AlbatrosBUS, Garden Service, BP Tour, Mobilis Group, Ideal Travel Arriva.

Zobacz: Polski Bus Ukraina. Nowe trasy Polskiego Busa

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: