WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości dzieje się Pomysły na Dzień Matki. Jak spędzić ten dzień z mamą w wyjątkowy sposób?

Pomysły na Dzień Matki. Jak spędzić ten dzień z mamą w wyjątkowy sposób?

26.05.2017, godz. 08:37
dzień mamy
foto: SUPEREXPRESS

Jak co roku wszystkie mamy obchodzą swoje święto 26. maja. Jeśli nie masz jeszcze pomysłu na prezent dla ukochanej mamusi, zobacz nasze propozycje na spędzenie Dnia Matki. Wspólny wyjazd do spa, kolacja i kino to tylko niektóre z nich.

Jak co roku Dzień Mamy wypada 26. maja. W tym roku święto wszystkich mam przypada w piątek. Jeśli planujesz wspólny weekend, lepiej być nie mogło. Wyjazd z mamą do spa, by oderwać się od codzienności to wspaniały pomysł. Co więcej podczas takiego wypadu można powspominać wspólnie spędzone chwile. Masaże, basen i zabiegi upiększające dodatkowo odprężą i urozmaicą wspólny weekend. Bo przecież każda pani chce czuć się ważna i być zadbana.

Jeśli nie możecie sobie pozwolić na wyjazd, dobrym pomysłem jest również wspólnie spędzony wieczór. I tu repertuar jest szeroki. Począwszy od kina, teatru przez koncert aż do wykwintnej kolacji. To co zaplanujemy zależy wyłącznie od naszej wyobraźni i w tym przypadku zasobności portfela. Pamiętajmy jednak, że liczy się pamięć i włożone serce.

Zatem dobrym prezentem będzie również własnoręcznie przygotowany obiad bądź kolacja. W tym wyjątkowym dniu możesz ugotować ulubioną potrawę swojej mamy. Z pewnością zrobisz jej tym bardzo dużą niespodziankę. A po wspólnym posiłku, o ile pogoda dopisze, wybierzcie się na spacer.

Jeżeli wasza mama lubi oglądać filmy i seriale ten wieczór możecie spędzić przed telewizorem. Wybierz ulubiony tytuł i zaproś mamę na domowy maraton filmowy. Aby umilić oglądanie przygotuj smaczne przekąski. Z pewnością mama doceni nasze starania i czas, który z nią spędzimy.

Zobacz: Juwenalia 2017 Warszawa. Sprawdź listę koncertów

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: