WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Pomysły na mikołajkowe stylizacje! Zobacz, jak się ubrać 6 grudnia

Pomysły na mikołajkowe stylizacje! Zobacz, jak się ubrać 6 grudnia

01.12.2016, godz. 13:00
Pomysły na mikołajkowe stylizacje! Zobacz, jak się ubrać 6 grudnia
Bluzka - Hera Moda Studio/hera.com.pl, marynarka- Bialcon/bialcon.pl, bluza- MOSQUITO/mosquito.pl, spódnica- LeMONADA/lemonada.eu, buty- Caprice/caprice.pl, torebka- Antbag by Ania/antbags.pl, perfumy- Dolce&Gabbana, wsuwki- Tkmaxx/tkmaxx.pl, kolczyki- Tkmaxx/tkmaxx.pl, ozdoba do włosów- Tkmaxx/tkmaxx.pl. foto: materiały prasowe

Z okazji mikołajek ubierz się w... mikołajkowym stylu! Postaw na stylizację, która podkreśli charakter i nastrój tego dnia. Możesz założyć ubranie z mikołajkowym symbolem lub postawić na czerwono-białe ubrania. Zobacz pomysły na mikołajkowe stylizacje.

Mikołajki zbliżają się wielkimi krokami. Ten wyjątkowy dzień już 6 grudnia! Z tej okazji możesz postawić na... mikołajkowe stylizacje, które podkreślą charakter tego dnia. Możesz postawić na ubrania w motywy lub wzory kojarzące się z mikołajkami lub wybrać biało-czerwony strój, który nawiąże do stroju św. Mikołaja. Na pewno dzięki odpowiedniej stylizacji poczujesz przedświąteczny klimat. Co istotne, pomysły na stylizacje możesz potem wykorzystac w święta Bożego Narodzenia! W galerii znajdziesz kilka zestawów ubrań, które sprawdzą się zarówno w mikołajki, jak i w czasie świąt. Która stylizacja najbardziej ci się podoba?

Zobacz: Pomysły na mikołajkowe prezenty dla miłośników zwierząt! [GALERIA ZDJĘĆ]

Przeczytaj też: Pomysły na mikołajkowe prezenty dla dziewczyny!

Źródło: Katarzyna Gos
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: